SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Magdalena Korczak deputy managing director Freundschaft

Magdalena Korczak objęła stanowisko deputy managing director w agencji reklamowej Freundschaft.

Magdalena Korczak Article

Magdalena Korczak w nowej roli przejmuje odpowiedzialność operacyjną za kolejne działy Freundschaft. Menadżerka nadal odpowiada za dział client service agencji, dodatkowo nadzoruje pracę działu produkcji oraz działu DTP, raportując bezpośrednio do Anny Koszur, CEO Freundschaft. Nowa deputy managing director będzie także angażować się w działania mające wpływ na kształt i dalszy rozwój organizacji.

Magdalena Korczak awansowała w Freundschaft

- Magda jest moim wielkim wsparciem i jej awans jest naturalną konsekwencją rozwoju Magdy wewnątrz organizacji. Ta nowa rola to zasłużona pozycja. Bardzo się cieszę, że mam okazję pracować z tak ambitnymi i zaangażowanymi osobami, i uczestniczyć w tym jak idą do góry - komentuje Anna Koszur, CEO Freundschaft.

Magdalena Korczak z Grupą Freundschaft związana jest od 2012 roku, w ostatnich latach jako client service director obsługiwała największych klientów agencji Freundschaft, Grupę Polsat Plus i Aldi.

Agencja Freundschaft razem z Freundschaft The Digitals i Freundschaft Commerce tworzą grupę trzech wyspecjalizowanych marek wchodzących w skład Grupy Freundschaft.

Strukturą Freundschaft The Digitals zarządza Piotr Hassine, managing director, a Agata Wołkowicka, client service director odpowiada za prowadzenie działu obsługi klientów oraz wspiera dział experience, social media i technologii.

Dołącz do dyskusji: Magdalena Korczak deputy managing director Freundschaft

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl