SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Magdalena Pasecka, Krzysztof Kulig i Tomasz Czechowicz odeszli z rady nadzorczej Wirtualnej Polski

Z funkcji członków rady nadzorczej Wirtualnej Polski zrezygnowali Magdalena Pasecka i Krzysztof Kulig z Innova Capital oraz Tomasz Czechowicz z MCI.

Magdalena PaseckaArticle

Odejście Paseckiej, Kuliga i Czechowicza z rady nadzorczej Wirtualnej Polski jest związane z wycofaniem się z inwestycji w firmę przez Innova Capital i jej spółkę zależną European Media Holding oraz MCI.

Na początku grudnia ub.r. European Media Holding w trybie przyspieszonego budowania księgi popytu sprzedał w transakcjach pakietowych 7,47 mln akcji WP za łączną kwotę 373,45 mln zł. Natomiast na początku lutego br. sfinalizował sprzedaż za 177,11 mln zł 3,4 mln akcji Wirtualnej Polski firmom należącym do członków zarządu WP: Jacka Świderskiego, Michała Brańskiego i Krzysztofa Sieroty.

Krzysztof Kulig i Tomasz Czechowicz byli w zarządzie Wirtualnej Polski od lutego 2014 roku, a Magdalena Pasecka - od grudnia 2015 roku. Pasecka jest dyrektorem finansowym Innova Capital, Kulig - partnerem zarządzającym w tej firmie, a Czechowicz - wiceprezesem i partnerem zarządzającym MCI Management.

W pierwszych trzech kwartałach ub.r. Wirtualna Polska zanotowała 292,2 mln zł przychodów ze sprzedaży i 30,7 mln zł zysku netto.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Magdalena Pasecka, Krzysztof Kulig i Tomasz Czechowicz odeszli z rady nadzorczej Wirtualnej Polski

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl