SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Magdalena Zwolińska partnerem w Lighthouse Consultants

Do grona partnerów Lighthouse Consultants dołączyła Magdalena Zwolińska, która do tej pory zajmowała w agencji stanowisko business unit directora. Teraz skoncentruje się na doradztwie strategicznym w obszarze komunikacji kryzysowej, a także będzie odpowiadać za HR i marketing agencji.

Magdalena ZwolińskaMagdalena Zwolińska

Pozostałymi partnerami Lighthouse Consultants są Jarosław Bańda i Przemysław Mitraszewski.

- Zaproszenie Magdaleny Zwolińskiej do grona partnerów ma związek z dynamicznym rozwojem agencji w obszarze komunikacji kryzysowej oraz zmianami zachodzącymi w strukturze organizacyjnej firmy, ale przede wszystkim jest wyrazem uznania dla ponad 10-letniej pracy Magdy w naszym zespole i jej wkładu w rozwój firmy - podsumowuje Przemysław Mitraszewski.

W Lighthouse Consultants Zwolińska pracuje od początku istnienia firmy, czyli od 2005 roku.

Magdalena Zwolińska specjalizuje się w projektach związanych z zarządzaniem kryzysem i zagrożeniami dla reputacji. Doradzała w kryzysach takich jak m.in. strajki, redukcje zatrudnienia, awarie, wycofanie produktów z rynku, mobbing, spory sądowe, wypadki w miejscu pracy, protesty społeczne. Prowadzi także warsztaty i symulacje z zakresu zarządzania komunikacją kryzysową. Jest absolwentką Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych UW. Ma ponad 15-letnie doświadczenie w branży PR.

Dołącz do dyskusji: Magdalena Zwolińska partnerem w Lighthouse Consultants

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl