SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Maile do 100 MB i nieograniczone skrzynki w poczta.wp.pl

Wirtualna Polska wprowadza w swoim systemie mailowym możliwość wysyłania i odbierania wiadomości o rozmiarach do 100 MB. Ponadto każdy użytkownik skrzynki może w niej przechowywać dowolną ilość danych.

Maile do 100 MB i nieograniczone skrzynki w poczta.wp.pl

Wprowadzona przez Wirtualną Polskę opcja wysyłania i odbierania wiadomości o rozmiarach do 100 MB ma umożliwić użytkownikom poczta.wp.pl dodawanie do maili dużych plików graficznych, audio i wideo. Jednocześnie portal zniósł limity związane z pojemnością skrzynek, dzięki czemu internauci mogą w nich przechowywać dowolnie dużo danych. Portal uzasadnia, że zmiany wynikają z oczekiwań, które sygnalizowali użytkownicy jego systemu mailowego.

Jednocześnie nowy kształt i layout wprowadzono na stronie logowania do poczta.wp.pl. W systemie mailowym WP działają też autorskie rozwiązania antyspamowe, zaawansowany edytor html funkcja WebSpik i notyfikacje SMS.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Maile do 100 MB i nieograniczone skrzynki w poczta.wp.pl

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl