SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Mają teczkę Smoka Wawelskiego!

IV RP demaskuje kolejne afery, konsekwentnie, jedną po drugiej. Jak mówili do niedawna w telewizji: 'Nie ma przebacz'! - pisze w swoim blogu Marek Gieorgica.

Wszystko zostanie wyjaśnione, prześwietlone, przeczesane i sprawdzone. LPR, który jak wiadomo w ściganiu afer ostatnio pozostawał w tyle, nagle wysforował się zdecydowanie na pierwsze miejsce. Odkryte fakty dotyczące tej afery są naprawdę PORAŻAJĄCE! Okazało się, że teoria ewolucji jest sfałszowana – po mieście chodzą słuchy, że ogłoszenie teorii ewolucji było elementem spisku oficerów WSI, byłych SB-ków, cyklistów i gejów. Podobno w jednej z szaf odnaleziono teczkę Smoka Wawelskiego, są tam niezbite dowody na wielką mistyfikację! Jego oficerem prowadzącym miał być sam Darwin – koordynator całej akcji. Żeby ostatecznie to zweryfikować prof. Maciej Giertych, ojciec Polskiej Edukacji zamierza przesłuchać Potwora z Loch Ness i dokonać ekshumacji zwłok podróżnika Marco Polo. Z materiałów odnalezionych przez historyków z Młodzieży Wszechpolskiej już na pewno wiadomo, że dinozaury żyły razem z ludźmi. Podobno nawet ich wykorzystanie do prac domowych było w owym czasie bardzo popularne. Tryceratops był nieocenionym przewodnikiem niewidomych, Brachtiozaur był bardzo popularny w zaprzęgach, a Tyranozaur był używany przez górali do zaganiania owiec. W czasach gorączki złota na Alasce jadano befsztyki z mamuta.

Cały wpis w blogu, który Marek Gieorgica prowadzi w wortalu Wirtualnemedia.pl - więcej.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Mają teczkę Smoka Wawelskiego!

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl