SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Małgorzata Bajer rzecznikiem prasowym operatora PGE Narodowego

Do zespołu spółki PL.2012+ będącej operatorem PGE Narodowego w Warszawie, dołączyła Małgorzata Bajer. Pełni funkcję rzecznika prasowego oraz dyrektora ds. komunikacji, promocji i marketingu.

Małgorzata BajerMałgorzata Bajer

Małgorzata Bajer przez ostatni rok pracowała w firmie Synthos na stanowisku dyrektora komunikacji korporacyjnej.

Wcześniej 7 lat pełniła funkcję rzecznika prasowego oraz dyrektora departamentu komunikacji i public relations w Przedsiębiorstwie Górniczym "SILESIA", gdzie odpowiadała za komunikację wewnętrzną oraz zewnętrzną spółki, w tym m.in. za współpracę z mediami, pracownikami i lokalnymi społecznościami.

- To dla mnie ogromny zaszczyt móc dołączyć do zespołu zajmujacego się komunikacją tak szczególnego miejsca jakim jest PGE Narodowy. Mam nadzieję, że swoje doświadczenie zawodowe, pasję i pomysły z powodzeniem będę mogła wykorzystać wlaśnie w tym wyjątkowym miejscu. Jestem przekonana, że przy udziale wszystkich zaangażowanych w budowę marki PGE Narodowego uda nam się zrealizować szereg fantastycznych projektów - mówi Małgorzata Bajer.

Specjalizuje się w budowaniu strategii komunikacyjnych zewnętrznych oraz wewnętrznych, a także realizacji kampanii CSR-owych. Posiada wykształcenie kierunkowe – jest absolwentką studiów podyplomowych Public Relations – nowoczesna komunikacja w praktyce oraz Marketingu i Zarządzania na Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach.

W grudniu ubiegłego roku ze stanowiska rzecznika prasowego i dyrektora ds. komunikacji, promocji i marketingu PL.2012+ odszedł Michał Proszowski. Tymczasowo jego obowiązki przejęła Ewa Sarzyńska, która obecnie jest zastępczynią Małgorzaty Bajer.

Dołącz do dyskusji: Małgorzata Bajer rzecznikiem prasowym operatora PGE Narodowego

1 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Berni
Dobre nazwisko dla rzeczniczki. Powodzenia
odpowiedź