SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Małgorzata Kożuchowska zmienia wizerunek

Kampania aktorki Małgorzaty Kożuchowskie i tygodnika Gala na rzecz Fundacji "Nasze Dzieci".

Małgorzata Kożuchowska i tygodnik Gala, w nietypowy sposób wspierają Fundację Ewy Gorzelak "Nasze Dzieci". Aktorka zdecydowała się na radykalną zmianę wizerunku, w celu zwrócenia uwagi na akcję wspierającą dzieci z Fundacji. Kampania wspierana przez Małgosię Kożuchowską ma na celu sfinansowanie przyszłorocznych wakacji dla dzieci dotkniętych chorobą nowotworową. 

W najbliższy poniedziałek, w Gali ukaże się po raz pierwszy zdjęcie aktorki w nowym wizerunku oraz rozpoczyna się kampania na gala.pl. Za wpłatę cegiełek na rzecz Fundacji można otrzymać wybrane zdjęcie Aktorki wraz z imienną dedykacją. Na stronie gala.pl można także obejrzeć wyjątkowy film, na którym utrwalona została chwila zmiany wizerunku.

Wydanie Gali wspierane jest silną kampanią w internecie oraz kampanią radiową. Spot radiowy nagrała Małgorzata Kożuchowska. 

Fundacja "Nasze Dzieci" działa przy Klinice Onkologii w Instytucie "Pomnik - Centrum Zdrowia Dziecka" od grudnia 2005 roku. Prowadzi działania na rzecz dzieci dotkniętych chorobą nowotworową oraz ich rodzin. Dzięki jej działaniom  dzieci znajdujące się pod opieką Fundacji przebywają w chwili obecnej na wakacjach pod pełną opieką lekarską i rehabilitacyjną.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Małgorzata Kożuchowska zmienia wizerunek

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl