SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Wieloletnia reporterka TVN24 odpowiada za PR prywatnych klinik

Związana z TVN24 przez 21 lat Małgorzata Telmińska, która pożegnała się z kanałem informacyjnym pod koniec czerwca br. ma nową pracę. Jak dowiedział się portal Wirtualnemedia.pl, była reporterka odpowiada teraz za PR i komunikację spółki Kliniki Neuroradiochirurgii.

Małgorzata Telmińska (fot. TVN24) Małgorzata Telmińska (fot. TVN24)

Telmińska w TVN24 najczęściej przygotowywała relacje na żywo dotyczące tematów społecznych, rzadziej politycznych. Specjalizowała się w tematyce medycznej i dotyczącej zdrowego trybu życia. Pożegnalnego maila do kolegów i koleżanek z TVN24 wysłała pod koniec czerwca. - Nie da się ukryć - to będzie mail pożegnalny. Nie za długi; powiedzmy, że newsowy. Po wielu, wielu latach bardzo gorąco chcę podziękować wszystkim, których spotkałam na swojej drodze w TVN24. Przede wszystkim najlepszej na świecie drużynie Reporterek i Reporterów i szefowi. Dziękuję wydawczyniom i wydawcom, prezenterkom i prezenterom, producentkom i producentom, redaktorkom i redaktorom, operatorom, dźwiękowcom i montażystom, charakteryzatorkom i charakteryzatorom. Wszystkim bez wyjątku: tym, których widać i których nie widać, a bez których telewizji nie ma - napisała Telmińska.

Dalej zapowiedziała, że będzie trzymać kciuki za dotychczasowych współpracowników. - Jestem dumna, że dane mi było Was spotkać, jestem dumna, że dane mi było widzieć jak budowała się potęga TVN24. Wyruszam w inną, nową podróż, ale zawsze będę ciepło myśleć o Was i latach spędzonych przy Wiertniczej. Z całego serca życzę wszystkim Wolności: żebyście zawsze mogli robić to, co kochacie i kochać kogo chcecie! Dbajcie o siebie. Będę za Was trzymać kciuki i zawsze Wam kibicować. Całusy! Ściskam! Telmi -  można przeczytać w wiadomości do współpracowników odchodzącej reporterki.

Zobacz także: Wpadka Tuska. „TVN24 GO wypuścił sygnał z reżyserki za szybko”

„Potrzebowałam nowych wyzwań i zmiany”

Skąd zmiana miejsca pracy? - Po latach zajmowania się tematyką medyczną, zajmuję się teraz PR i komunikacją w Klinikach Neuroradiochirurgii. Potrzebowałam nowych wyzwań i zmiany. Pracuję z wybitnymi specjalistami neurochirurgami i onkologami z Centrum Gamma Knife Warszawa i Radomskiego Centrum Onkologii - informuje Wirtualnemedia.pl Telmińska.

Centrum Neuroradiochirurgii w Warszawie informuje na stronach internetowych, że od 2011 roku leczyło 10 tys. pacjentów. Zajmuje się m.in. w małoinwazyjnym leczeniu chorób nowotworowych mózgu, głowy i szyi przy pomocy urządzenia Gamma Knife Perfexion. Leczenie w placówce jest bezpłatne dla pacjentów ubezpieczonych w NFZ. Radomskie Centrum Onkologii działa od 2015 roku  i zatrudnia 330 osób. w RCO leczone są m.in. nowotwory piersi, przewodu pokarmowego, głowy i szyi, układu moczowego i prostaty, narządów rodnych, nowotwory płuc oraz nowotwory mózgu. Klinika została połączona z Centrum Gamma Knife w Warszawie.

Z danych Nielsena wynika, że TVN24 miał w lipcu br. 5,59 proc. udziału w rynku telewizyjnym.

Dołącz do dyskusji: Wieloletnia reporterka TVN24 odpowiada za PR prywatnych klinik

10 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Vsvsbs
Pewnie pierwszy w życiu etat
0 0
odpowiedź
User
gosc
co za robota
0 0
odpowiedź
User
gosc
co za robota

bardziej zielone pasniki
0 0
odpowiedź