SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Cichopek i Kurzajewski wśród prowadzących "Pytanie na Śniadanie", wraca Marcelina Zawadzka

Jesienią w gronie gospodarzy „Pytania na śniadanie” bez zmian mają się znaleźć Marzena Rogalska i Tomasz Kammel, Tomasz Wolny, Małgorzata Tomaszewska i Aleksander Sikora, Ida Nowakowska i Łukasz Nowicki. Nową parą prowadzących będzie Katarzyna Cichopek oraz Maciej Kurzajewski, do show wraca po przerwie także Marcelina Zawadzka.

fot. tvpArticle

Cichopek i Kurzajewski w roli gospodarzy „Pytania na śniadanie” zastąpią Tamarę Gonzalez Perea (Macademian Girl) i Roberta El Gendy, którzy wspólnie prowadzili śniadaniowy cykl od 2018 roku. Gonzalez Perea wiosną br. była współgospodynią drugiej edycji „Dance, Dance, Dance”.

Blogerka stwierdziła, że przestała być współprowadzącą „Pytanie na śniadanie”, ponieważ nie zgodziła się podpisać nowego kontraktu z Telewizją Polską, w ramach którego nadawca w zamian za prowizję odpowiadałby za jej wszystkie umowy biznesowe, głównie dotyczące mediów społecznościowych.

Z kolei Roberta El Gendy będzie można oglądać w jesiennej nowości Dwójki "Smaki świata po polsku" od 6 września. Formuła projektu polega na tym, że gospodarze cyklu - Ola Nguyen i El Gendy będą podróżować po Polsce w celu odkrywania kuchni, kultury i codzienności mniejszości etnicznych i narodowych, które zamieszkują Polskę.

Wraca Marcelina Zawadzka

Natomiast po kilkutygodniowej przerwie do "Pytania na Śniadanie" wraca także Marcelina Zawadzka. Do tej pory jej udział w programie nie był pewny. Między innymi w 11. edycji "The Voice of Poland" jesienią zastąpi Małgorzata Tomaszewska.

Nieoficjalnie powodem nieobecności prezenterki w "Pytanie na Śniadanie" były doniesienia medialne dotyczące nieprawidłowości finansowych i przedstawienia jej zarzutów prokuratorskich. Zawadzka wydała w tej sprawie oświadczenie na Instagramie.

 

 

Natomiast w komentarzach na apele widzów o jej szybki powrót na antenę i pytanie, kiedy będzie można ją oglądać w porannym programie śniadaniowym odpowiedziała, że pojawi się pod koniec sierpnia. Do tej pory była jednak nieobecna na antenie, można ją było za to zobaczyć podczas prezentacji jesiennej oferty TVP. Dziennikarka występuje też w oficjalnym spocie programu i wzięła udział w sesji wizerunkowej formatu.

W okresie od 1 stycznia do 30 czerwca 2020 roku średnia oglądalność „Pytania na śniadanie” wyniosła 474 tys. osób przy 8,26 proc. udziału w rynku telewizyjnym w grupie 4+ - wynika z danych Nielsen Audience Measurement opracowanych przez portal Wirtualnemedia.pl. Magazyn TVP2 miał o 35 tys. widzów mniej niż rok wcześniej. Była to największa oglądalność spośród programów śniadaniowych w pierwszym półroczu 2020 roku.

"Pytanie na śniadanie" w pierwszym półroczu br. początkowo było emitowane o godz. 7.15, a od końca marca - o 8.00. Przed rokiem morning-show oglądać można było o 7.55.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Cichopek i Kurzajewski wśród prowadzących "Pytanie na Śniadanie", wraca Marcelina Zawadzka

5 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Kkk lekko
Dziennikarka Marcelina Zawadzka....... Czy dzisiaj jest 1 kwietnia???
odpowiedź
User
Ala
Dziennikarka Marcelina Zawadzka....... Czy dzisiaj jest 1 kwietnia???

Nie po prostu jakieś nie wykształcone jełopy piszą artykuły dla tego prawie że pudelkowego portalu
odpowiedź
User
Ricki
PnŚ bardziej niż nowi prowadzący konieczna jest zmiana osób odpowiedzilanych za ten program. Zawadzka czy Kammel nie tworzą treści, a ta jest nudna i przaśna. Tam trzeba kogoś nowego, z ikrą. Dziadek Jęksa powinien już odpocząć! Babcia Zawłocka również!
odpowiedź