SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Marcin Bobowicz: z Agory na szefa działu mobilnego w Hypermedia

Marcin Bobowicz zaczął pracę w agencji Hypermedia linked by Isobar (należącej do Dentsu Aegis Network Polska), obejmując nowo utworzoną funkcję szefa działu mobilnego. Wcześniej pracował m.in. w Agorze, Wirtualnej Polsce i Telekomunikacji Polskiej.

Marcin Bobowicz Article

W Hypermedia jako szef działu mobilnego Marcin Bobowicz będzie odpowiadał za strategię, partnerstwa, doradztwo, rozwój usług i produktów mobilnych oraz koordynację działań z zakresu mobilnego dla klientów agencji oraz całej grupy Dentsu Aegis Network Polska.

- W Hypermedia produkty mobilne powstają od kilku lat, ale teraz koncentrujemy się na brand commerce - strategii mającej na celu budowanie rozwiązań, które nie tylko angażują firmy w dialog z konsumentem, ale prowadzą dalej - do zakupu i lojalności wobec marki. Zatrudnienie Marcina jest ważnym krokiem w rozwoju portfolio brand commerce - będziemy mogli sprawniej odpowiadać na biznesowe potrzeby naszych klientów - opisuje Agata Szeliga-Staszkiewicz, dyrektor zarządzająca Hypermedia.

Poprzednio przez trzy lata Bobowicz pracował w Agorze, ostatnio pełniąc funkcję kierownika rozwoju aplikacji mobilnych. Wcześniej pracował m.in. w Wirtualnej Polsce oraz Telekomunikacji Polskiej. Z branżą technologii mobilnych jest związany od ponad 10 lat.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Marcin Bobowicz: z Agory na szefa działu mobilnego w Hypermedia

1 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Mart
Jaka radość po opuszczeniu A.! Zrozumiałe. Człowiek z mocą i energią. Powodzenia!
11 9
odpowiedź