SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Marcin Kwaśny zastąpił Zbigniewa Zamachowskiego w dżinglach radiowej Trójki

Radiowa Trójka zaczęła emitować nowe dżingle autoptomocyjne, z głosem aktora Marcina Kwaśnego. Zastąpiły one dżingle ze Zbigniewem Zamachowskim, który poprosił o ich wycofanie, bo nie chce być utożsamiany z ostatnimi zmianami w rozgłośni.

fot. Polskie RadioArticle

Zbigniew Zamachowski pod koniec października wysłał do kierownictwa Trójki prośbę, żeby nie nadawano już 13 dżingli autopromocyjnych z jego głosem. Były one emitowane od sześciu lat, aktor mówił w nich m.in.: „Trójka. Program 3 Polskiego Radia” i „Zapraszamy do Trójki”.

Aktor wyjaśnił, że zwrócił się z taką prośbą, ponieważ nie chce być kojarzony z ostatnimi zmianami personalnymi i programowymi w rozgłośni. Rzecznik Polskiego Radia poinformował, że zgodnie z życzeniem Zamachowskiego dźingle z jego głosem w najbliższych dniach znikną z anteny.

Dżingle zostały wycofane z emisji w zeszłym tygodniu. Zastąpiły je analogiczne sygnały dźwiękowe z głosem Marcina Kwaśnego.

Według badania Radio Track od sierpnia do października br. udział Trójki w rynku słuchalności wyniósł 7,1 proc.

Dołącz do dyskusji: Marcin Kwaśny zastąpił Zbigniewa Zamachowskiego w dżinglach radiowej Trójki

20 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
ja
to trzeba być NIKIM żeby po takiej akcji i w takim czasie zgodzić się na udzielenie głosu.
odpowiedź
User
precz z komuną
Nie chcę aby Trójka kojarzyła się z aktorem Zamachowskim pod każdą postacią.
odpowiedź
User
Maciej deKODer
to trzeba być NIKIM żeby po takiej akcji i w takim czasie zgodzić się na udzielenie głosu.

Po jakiej akcji i w jakim czasie? :shock: Trójka od kilku miesięcy jest coraz lepsza! Lewactwo się skończyło, zaczyna się dziać coraz lepiej. Zmiany niestety idą bardzo powoli, ale na szczęście idą w dobrym kierunku. Firmowanie takiej Trójki swoim głosem to powinien być zaszczyt dla Marcina Kwaśnego! :)
odpowiedź