Nowy dziennikarz w „19.30”. Przeszedł z warszawskiej spółki miejskiej

Do zespołu programu informacyjnego Telewizji Polskiej „19.30” dołączył Marek Smółka. Poprzednio był rzecznikiem prasowym Miejskiego Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji w Warszawie, a wcześniej przez ponad dwie dekady pracował jako dziennikarz.

tw
tw
Udostępnij artykuł:
Nowy dziennikarz w „19.30”. Przeszedł z warszawskiej spółki miejskiej
Marek Smółka w "19.30", fot. screen z TVP

Marek Smółka w redakcji „19.30” zajmuje się m.in. tematyką gospodarczą. Do wtorkowego wydania przygotował materiał o przywróceniu z początkiem kwietnia 5 proc. stawki VAT na produkty żywnościowe.

Poprzednio przez ponad cztery lata Marek Smółka pracował w Miejskim Przedsiębiorstwie Wodociągów i Kanalizacji w Warszawie. Pełnił tam funkcje rzecznika prasowego i kierownika wydziału współpracy z mediami.

Wcześniej przez ponad 20 lat był związany z mediami. W 2018 roku był wydawcą w „Dzień dobry TVN”, a w latach 2009-2018 był reporterem i gospodarzem serwisów informacyjnych w Radiu ZET.

Przedtem pracował jako dziennikarz m.in. w RMF FM, TOK FM i „Gazecie Wrocławskiej”.

Author widget background

PRACA.WIRTUALNEMEDIA.PL

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Znany youtuber bez praw do mundialu przebił dwa razy głównego nadawcę

Znany youtuber bez praw do mundialu przebił dwa razy głównego nadawcę

Nie żyje Janusz Daszczyński, były prezes TVP

Nie żyje Janusz Daszczyński, były prezes TVP

TikTok w Cannes pokazał nowe narzędzia AI

TikTok w Cannes pokazał nowe narzędzia AI

Odchodzi CEO Papaya Films. Nowi dyrektorzy zarządzający

Odchodzi CEO Papaya Films. Nowi dyrektorzy zarządzający

Jak skutecznie odnowić skórę i przywrócić jej młodzieńczy blask?
Materiał reklamowy

Jak skutecznie odnowić skórę i przywrócić jej młodzieńczy blask?

Zmarł były naczelny "Dziennika Zachodniego"

Zmarł były naczelny "Dziennika Zachodniego"