SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Mariola Sobieraj w zarządzie ICP Group, Aleksandra Zabłocka prokurentem

Mariola Sobieraj została powołana do zarządu ICP Group. Natomiast funkcję prokurenta w firmie Aleksandra Zabłocka.

Mariola Sobieraj Article

Z ICP Group Mariola Sobieraj jest związana od jesieni ub.r. Poprzednio pełniła w firmie funkcję prokurenta.

Wcześniej przez 15 lat pracowała w agencji reklamowej Leo Burnett Warsaw, m.in. jako dyrektora finansowego. Ukończyła studia z zakresu rachunkowości i controllingu.

W kwietniu br. z zarządu ICP Group odszedł Rafał Plewiński. Prezesem spółki od siedmiu lat jest jej główny akcjonariusz Krzysztof Michniewicz.

Funkcję prokurenta w firmie objęła dyrektor operacyjna Aleksandra Zabłocka. Wcześniej pracowała m.in. w agencjach reklamowych Gruppa66 Ogilvy oraz Leo Burnett.

ICP Group oferuje m.in. systemy motywacji i aktywizacji sprzedaży, programy lojalnościowe i badawczo-edukacyjne oraz usługi z zakresu content marketingu i wyjazdów incentive. W pierwszej połowie br. zanotowała 15,47 mln zł wpływów netto ze sprzedaży (wobec 21,48 mln zł rok wcześniej) oraz 587,7 tys. zł straty netto (w pierwszej połowie ub.r. miała 668,9 tys. zł zysku netto).

Do Krzysztofa Michniewicza należą akcje stanowiące 74,87 proc. akcjonariatu i dające 84,24 proc. głosów na walnym zgromadzeniu. W miniony piątek za walor spółki płacono 85 groszy, co dawało jej kapitalizację w wysokości 4,54 mln zł.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Mariola Sobieraj w zarządzie ICP Group, Aleksandra Zabłocka prokurentem

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl