SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

RMF FM z nową wydawczynią m.in. rozmów Mazurka i Ziemca

Marta Rawicz jest od września nową wydawczynią programów publicystycznych w RMF FM - dowiedział się portal Wirtualnemedia.pl. Do rozgłośni przeszła z Polskiej Agencji Prasowej.

Article

Rawicz jako wydawczyni pracuje przy „Porannej rozmowie”, którą prowadzi Robert Mazurek, „Rozmowie w południe” (prowadzą ją reporterzy stacji), „Popołudniowej rozmowie” (prowadzą ja na zmianę Paweł Balinowski, Tomasz Terlikowski, Piotr Salak i Marek Tejchman oraz Kazimiera Szczuka, która zastąpiła Biankę Mikołajewską). Wydaje też nadawanego w sobotę „Gościa Krzysztofa Ziemca”.

Nowa wydawczyni dzielić się będzie dyżurami z dotychczasowymi wydawcami publicystyki: Amelią Panuszko i Jonaszem Jasnorzewskim.

Marta Rawicz przeszła z PAP

Marta Rawicz przez 16 lat pracowała w Polskiej Agencji Prasowej jako reporterka polityczna i wydawczyni.

W jesiennej ramówce RMF FM wprowadzi nową audycję „Projekt XD”, której gospodarzami będą Paweł Jawor i Maciej Rybak. W programie „Wszystko gra” pojawią się cykle tworzone przez Jacka Tomkowicza i Przemysława Skowrona.

Z danych Radio Track wynika, że udział RMF FM pod względem słuchania w okresie od maja do lipca 2022 roku w grupie wiekowej 15-75 lat wyniósł 32 proc.

Dołącz do dyskusji: RMF FM z nową wydawczynią m.in. rozmów Mazurka i Ziemca

5 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Zosia
Dajesz, Marta!
odpowiedź
User
szukam roboty
Fascynujące. Nigdy rmf nie publikuje ogłoszeń o pracę a zatrudnia...
odpowiedź
User
Tomekk
Fascynujące. Nigdy rmf nie publikuje ogłoszeń o pracę a zatrudnia...


Publikuje publikuje często nawet tutaj napotykam ogłoszenia o prace w RMF
odpowiedź