SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Marta Rybicka-Fijoł i Maja Strzałkowska-Kominiak w Grupie IQS

Marta Rybicka-Fijoł i Maja Strzałkowska-Kominiak rozpoczęły pracę w Grupie IQS. Rybicka-Fijoł objęła stanowisko bussines unit managera, a Strzałkowska-Kominiak – research managera.

Marta Rybicka-Fijoł i Maja Strzałkowska-Kominiak w Grupie IQS

Marta Rybicka-Fijoł (na zdjęciu z lewej) jako bussines unit manager w Grupie IQS będzie kierowała zespołem ilościowym, odpowiadając za kształtowanie i nadzorowanie strategii rozwoju oraz współtworzenie narzędzi dostosowanych do potrzeb klientów.

Rybicka-Fijoł z branżą badawczą jest związana od ponad 10 lat. Pracowała m.in. w Nestle, przez wiele lat była członkiem rady nadzorczej spółki Polskie Badania Czytelnictwa, a w Rignier Axel Springer Polska była odpowiedzialna za badania i analizy rynku oraz uczestniczyła w procesie budowania produktowej strategii marketingowej. Ostatnio jako head of technology research w TNS OBOP nadzorowała rozwój usług badawczych w sektorze rynku technologicznego.

Natomiast Maja Strzałkowska-Kominiak jako research manager dołączyła do zespołu Marty Rybickiej-Fijoł. Będzie zajmować się koordynacją aktualnych projektów badawczych i bieżącą obsługą klientów.

Strzałkowska-Kominiak pracowała wcześniej w agencjach LABoratory i TNS Pentor. Zajmowała się zarówno badaniami eksperymentalnymi, jak i tradycyjnymi - głównie dla branży FMCG. Jako doktorantka psychologii w Wyższej Szkole Psychologii Społecznej prowadzi na tej uczelni zajęcia ze statystyki i neuronauki.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Marta Rybicka-Fijoł i Maja Strzałkowska-Kominiak w Grupie IQS

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl