SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Marta Zuska i Weronika Alabrudzińska w dziale commerce w Publicis Media

Do zespołu commerce w Publicis Media (należą do niej agencje Starcom, Zenith, Blue 449, Spark Foundry, Performics i LiquidThread) dołączyły Marta Zuska jako senior commerce manager i  Weronika Alabrudzińska na stanowisku commerce account managera.

Od lewej: Marta Zuska, Paweł Wojciechowski i Weronika Alabrudzińska Article

Dział commerce w strukturze Publicis Media utworzono wiosną br., na jego czele stanął Pawęł Wojciechowski. Teraz Publicis rozbudowuje tę strukturę.

Marta Zuska jako senior commerce manager odpowiada w niej za konstruowanie modeli biznesowych i rozwijanie współpracy z platformami marketplace i sklepami e-commerce.

W Publicis Media pracuje od 2015 roku, ostatnio jako senior business development manager w agencji Performics, odpowiadała za projektowanie i wdrażanie mechanizmu partnerstw komercyjnych dla klientów agencji Publicis Media. Posiada 12-letnie doświadczenie w strategiach rozwoju biznesu, budowie kanałów sprzedaży i produktów na rynek. Wcześniej związana była z Samsung Electronics Polska, gdzie zbudowała i rozwijała kanał sprzedaży B2B oraz mechanizmy rynkowe B2B2C przy współpracy z operatorami mobile oraz telewizji płatnej.

Weronika Alabrudzińska objęła stanowisko commerce account managera odpowiedzialnego za rozwijanie relacji z kluczowymi klientami agencji w obsłudze produktów Commerce. W branży online pracuje od 7 lat. Wcześniej jako key account manager związana była m.in. z L’Oreal Polska, serwisami zakupowymi Allani.pl i Domodi.pl (Grupa WP) oraz z platformą modową Showroom.pl. Zajmowała się tworzeniem i wdrażaniem strategii e-commerce dla partnerów biznesowych. Posiada doświadczenie w zarządzaniu markami i produktami w kanałach sprzedaży online.

- Rozwój rynku, prognozy na przyszłość oraz rosnąca siła globalnych graczy tworzy zapotrzebowanie na wiedzę ekspertów. Komunikacja w przestrzeni e-commerce czy analiza zachowań i preferencji zakupowych konsumentów to znacznie więcej, niż zarządzanie treściami w sklepach. Agencje zajmujące się rozwojem biznesu swoich klientów muszą działać szerzej, w pełni wykorzystując wszystkie punkty styku konsumenta z marką. W Publicis Media widzimy tę potrzebę i dlatego pracujemy nad rozwojem naszych kompetencji i powiększamy zespół commerce - mówi Paweł Wojciechowski, commerce director w Performics.

W realizacji poszczególnych projektów zespół commerce korzysta ze wsparcia i kompetencji ekspertów z LiquidThread (content, digital, kreacja) oraz data, technology & innovation/analytics & insight. Dodatkowo nowa komórka ma współpracować z agencją Saatchi&Saatchi IS, realizującą globalne projekty w ramach struktury Publicis Groupe.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Marta Zuska i Weronika Alabrudzińska w dziale commerce w Publicis Media

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl