SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Martin Stysiak: z UKE do Play

Od września do zespołu Play dołączył Martin Stysiak, obejmując stanowisko eksperta ds. public affairs. Jest to nowo utworzone stanowisko w ramach powstałego w zeszłym roku departamentu komunikacji korporacyjnej.

Martin Stysiak Article

Stysiak ma wspierać politykę publiczną spółki w zakresie rozwoju sieci oraz szeroko rozumianego procesu inwestycyjnego na szczeblu centralnym i lokalnym. Do jego kompetencji będzie także należało wsparcie w relacjach z lokalnymi społecznościami oraz współpraca z mediami w zakresie realizacji celów związanych z rozbudową sieci na poziomie regionalnym.

Martin Stysiak będzie raportował do Jana Pilewskiego, senior public affairs managera w Play.

Ostatnio w UKE

Martin Stysiak przeszedł do Play z Urzędu Komunikacji Elektronicznej (UKE), gdzie przez ponad trzy lata pełnił funkcję rzecznika prasowego i szefa wydziału komunikacji. Wcześniej przez niecały rok związany był z agencją MSL, a także przez ponad pięć lat był dziennikarzem działu gospodarczego "Gazety Wyborczej", gdzie specjalizował się tematyce telekomunikacji oraz mediów.

Na razie nie wiadomo, kto przejmie obowiązki Martina Stysiaka w UKE.

Stysiak studiował socjologię i dziennikarstwo w warszawskiej uczelni Collegium Civitas oraz podyplomowo mechanizmy funkcjonowania strefy euro na Uniwersytecie Warszawskim.

Dołącz do dyskusji: Martin Stysiak: z UKE do Play

1 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Nowomowa
"będzie raportował" - piękna nowomowa
6 0
odpowiedź