SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Mateusz Ligęza w redakcji sportowej radiowej Jedynki

Dziennikarz sportowy Mateusz Ligęza zaczął stałą współpracę z Polskim Radiem, będzie przygotowywał materiały reporterskie głównie dla Jedynki. Wcześniej pracował w ZapinamyPasy.pl, od kilku miesięcy współpracuje też z Legią Warszawa.

Mateusz Ligęza Article

Mateusz Ligęza przekazał portalowi Wirtualnemedia.pl, że dla Polskiego Radia będzie przygotowywał materiały dotyczące różnych dyscyplin sportowych. Będą one emitowane przede wszystkim w serwisach informacyjnych i „Kronice Sportowej” w Jedynce. Niektóre trafią do zasobów Informacyjnej Agencji Radiowej, więc mogą pojawiać się także w innych stacjach publicznego nadawcy.

Ligęza w pierwszej połowie ub.r. pracował w radiu internetowym ZapinamyPasy.pl, zamkniętym w czerwcu. Prowadził tam audycje o futbolu i koszykówce oraz przeprowadzał wywiady ze sportowcami. Wcześniej był związany z TVN.

W ub.r. Mateusz Ligęza zaczął współpracę z Legią Warszawa, prowadzi internetowe transmisje z jej meczów („Studio Ł3”) oraz materiały z cyklu „Legijne Skarby”.

Czy nadal będzie współpracował z Legią? - Trwają rozmowy, decyzje zapadną w lutym. Polskie Radio wyraziło na to zgodę - powiedział nam Ligęza.

Według badania Radio Track od września do listopada ub.r. Jedynka miała 6,2 proc. udziału w rynku słuchalności.

Dołącz do dyskusji: Mateusz Ligęza w redakcji sportowej radiowej Jedynki

4 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
PiS da
Dziennikarz sportowy Polskiego Radia opłacany przez Legię?
11 10
odpowiedź
User
Gość X
A co się stało z Wojtkiem Łasickim że go nie ma?
9 9
odpowiedź
User
Ned
A co się stało z Wojtkiem Łasickim że go nie ma?
jest newsmanem w Polsacie
8 9
odpowiedź