SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Wejdź w świat innowacyjnych metod i technologii komunikacji wizualnej - bezpłatny event online w czwartek

W czwartek, 7 grudnia o godz. 11.00 odbędzie się prezentacja online, w ramach której specjaliści z firmy MBS Sp. z o.o. zaprezentują technologię wirtualnego studia Brainstorm3D i Unreal Engine. Wydarzenie jest bezpłatne, należy się wcześniej zarejestrować. Liczba miejsc jest ograniczona!

Dynamika zmian technologicznych w mediach nabiera od kilku lat coraz większego tempa. To wynik nie tylko pandemii, ale także zmieniających się trendów i oczekiwań konsumentów treści oraz coraz większej konkurencyjności na rynku. Oferta platform OTT stale rośnie, dlatego atrakcyjność przekazu wizualnego (a nie tylko jego treść) staje się obecnie coraz ważniejszym aspektem, a wręcz wymogiem.

>>> Praca.Wirtualnemedia.pl - tysiące ogłoszeń o pracę

Z pomocą przychodzi tutaj oferta polskiej firmy MBS Sp. z o.o., specjalizującej się w projektowaniu studiów wirtualnych. W dniu 7 grudnia 2023 roku o godz. 11.00 eksperci z MBS przeprowadzą online prezentację, w której zademonstrują nowoczesne formy komunikacji i produkcji wizualnej, jakie umożliwia technologia wirtualnego studia Brainstorm3D i Unreal Engine oraz odkryją tajniki, które rządzą tym światem.

W prezentacji uczestniczyć będzie jedno z najnowocześniejszych studiów wirtualnych ExpansePro oraz team graficzny Evermotion.

Jak się zarejestrować?

Wydarzenie jest bezpłatne i odbywa się online. Aby wziąć w nim udział należy się wcześniej zarejestrować na stronie https://wirtualne.conrego.com/. Zaproszenie z linkiem do eventu otrzymasz po dokonaniu rejestracji. Liczba miejsc jest ograniczona!

Link do rejestracji