SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

McCann Poland tworzy lokalny oddział dla Mastercard. Na czele Małgorzata Tereszczenko

McCann Poland powołało McCann XBC (ExtraBoldCondensed) wyłącznie do obsługi jednego z jej kluczowych klientów – firmy Mastercard. Rozwiązanie to ma pomóc w integracji międzynarodowych zespoły i projektów realizowanych na rzecz klienta. Na czele nowej spółki stanęła Małgorzata Tereszczenko, dotychczasowa co-managing director w McCann Poland.

Małgorzata TereszczenkoArticle

Dzięki zintegrowaniu z oddziałami ulokowanymi na pozostałych rynkach, McCann XBC ma zaoferować rozwiązania kreatywne o spójnej globalnie sile i efektywności wynikające z jednego, wyraźnego pozycjonowania firmy Mastercard.

Mastercard zacieśnia współpracę z McCann

W Polsce managing directorem McCann XBC została Małgorzata Tereszczenko.

- Mastercard jest klientem McCann w Polsce od początku istnienia agencji w naszym kraju. Jestem związana z Mastercard od momentu dołączenia do McCann i przez te lata obserwowałam jak dzięki konsekwentnie obranej drodze dobrze rozwija się nasza współpraca. Tym bardziej ogromnie się cieszę, że teraz wchodzi ona na kolejny etap. Z pewnością nie byłoby to możliwe bez wzajemnego zrozumienia i wypracowania metod działania, które funkcjonują od lat jak dobrze naoliwiona maszyna, pomimo otaczających warunków permanentnej zmiany – powiedziała Małgorzata Tereszczenko, managing director w McCann XBC.

- Utworzenie w Polsce oddziału McCANN XBC to ogromny dowód zaufania ze strony McCANN Worldgroup. To niewątpliwie także wyraźny sygnał, że nasze lokalne działania na rzecz Mastercard, poziom obsługi i wychodzących spod naszych skrzydeł projektów kreatywnych jest zauważany i doceniany w ramach globalnej grupy. Dla nas to kolejny, ważny etap wzmacniania relacji i współpracy z Mastercard, który od lat pozostaje jednym z naszych kluczowych klientów – dodaje  Wojciech Borowski, group CEO w McCannPoland.

Nowa rola Marcina Sosińskiego

W związku z utworzeniem przez McCann Poland oddziału agencji McCann XBC, zmienia się również rola Marcina Sosińskiego, dotychczasowego co-managing director & executive creative director w McCann. Marcin Sosiński obejmuje stanowisko managing directora McCann Poland, w skład którego wchodzi także McCann XBC.

Dołącz do dyskusji: McCann Poland tworzy lokalny oddział dla Mastercard. Na czele Małgorzata Tereszczenko

3 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Balon
Czy można się napiąć jeszcze mocniej, czy to już groźne?
odpowiedź
User
Juzeff
Czy można się napiąć jeszcze mocniej, czy to już groźne?


Groźne. Grozi korpopierdem z kleksem;))
odpowiedź
User
frank zappa
sosny idą w górę - wiosna idzie - i chyba już zaczeły pylić...
odpowiedź