SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Media monitorowane lokalnie

Instytut Monitorowania Mediów w teren

Od początku 2003 roku Instytut Monitorowania Mediów uruchomił działalność dwunastu ośrodków lokalnych w największych miastach Polski. Umożliwi to pozyskanie informacji z najbardziej poczytnych tytułów prasy regionalnej już w dniu wydania gazet.

Do tej pory informacje z prasy lokalnej były dostarczane z kilkudniowym opóźnieniem, które wynikało z systemu kolportażu prasy regionalnej przez dostawców prasy. Otrzymywanie przekazów kilka dni po dacie ukazania się informacji w danym regionie w znacznym stopniu utrudniało pracę działów PR w firmach oraz agencji PR.

Stworzenie przez Instytut Monitorowania Mediów ośrodków lokalnych w: Krakowie, Katowicach, Wrocławiu, Poznaniu, Łodzi, Szczecinie, Gdańsku, Bydgoszczy, Kielcach, Elblągu, Rzeszowie oraz Lublinie, pozwala na szybkie pozyskiwanie informacji, ukazujących się w najpoczytniejszych dziennikach oraz tygodnikach regionalnych. Możliwe jest również monitorowanie lokalnych stacji telewizyjnych oraz rozgłośni radiowych.

Instytut Monitorowania Mediów planuje w najbliższych miesiącach otworzyć kolejne oddziały w: Olsztynie, Białymstoku, Zielonej Górze oraz Opolu.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Media monitorowane lokalnie

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl