SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Media Operator wydawcą „Przeglądu Piekarskiego”, redaktorem naczelnym Daniel Lekszycki

Spółka Media Operator przejęła wydawanie lokalnego bezpłatnego miesięcznika „Przegląd Piekarski” ukazującego się w Piekarach Śląskich. Zmieniono format pisma, a jego redaktorem naczelnym został Daniel Lekszycki, prezes nowego wydawcy.

Article

„Przegląd Piekarski” to jedyny tytuł prasowy dotyczący Piekar Śląskich. Pojawił się na rynku w 2004 roku, a z końcem 2020 r. zaprzestano drukowania kolejnych numerów. W kwietniu działalność „Przeglądu” została wznowiona przez nowego wydawcę - spółkę Media Operator.

- Piekarzanie przez kilkanaście lat przyzwyczaili się do „Przeglądu Piekarskiego", dlatego zdecydowaliśmy się nie wprowadzać w nim rewolucyjnych zmian. Gazeta wciąż jest bezpłatna i kolportowana do skrzynek, zachowaliśmy jej stylistykę, a nakład pozostał na poziomie 25 tysięcy egzemplarzy. Postanowiliśmy jedynie zmienić jej format, aby dostosować siatkę modułową do naszych pozostałych tytułów - wyjaśnia Daniel Lekszycki, prezes zarządu Media Operator, a jednocześnie nowy redaktor naczelny „Przeglądu Piekarskiego”.

Media Operator już wcześniej współpracował z „Przeglądem Piekarskim”, lecz jedynie w zakresie sprzedaży reklam. Treści do gazety przygotowuje obecnie redakcja portalu Piekary.info, który został uruchomiony przez Media Operator w lutym 2020 r. Tym samym spółka powieliła swój model działalności, jaki funkcjonuje w innych miastach Górnośląsko-Zagłębiowskiej Metropolii.

Firma zajmuje się wydawaniem własnych gazet i portali lokalnych oraz sprzedażą reklam w tytułach innych wydawców. Ponadto spółka świadczy usługi custom publishing oraz marketingu zintegrowanego.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Media Operator wydawcą „Przeglądu Piekarskiego”, redaktorem naczelnym Daniel Lekszycki

3 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Piekarz
A liczyłem na gazetę o rodzajach mąk i wypieku.
odpowiedź
User
Jack
A liczyłem na gazetę o rodzajach mąk i wypieku.


Dokładnie!
odpowiedź
User
Bonet
Polakom zostały takie gazety opiniotwórcze w ramach wolności prasy
odpowiedź