SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Menedżerowie Brand24 w ramach programu motywacyjnego obejmą akcje warte 214 tys. zł

Siedem osób z zajmującej się monitoringiem internetu spółki Brand24 złożyło oświadczenia o objęciu łącznie 6 055 akcji firmy po 10 groszy za sztukę. W piątek na koniec sesji giełdowej ten pakiet był warty 214,3 tys. zł.

Michał Sadowski, prezes Brand24Article

Menedżerowie Brand24 złożyli oświadczenia o objęciu akcji spółki w ramach programu motywacyjnego na lata 2018-2020 przyjętego przez akcjonariuszy firmy jesienią 2017 roku. Zapłacili za walory po 10 groszy za sztukę (to wartość nominalna akcji).

- Jedocześnie w związku z objęciem akcji zarząd spółki podjął uchwałę o unieważnieniu odcinków zbiorowych warrantów subskrypcyjnych serii B, które uprawniały do objęcia Akcji. W związku z powyższym zarząd spółki postanowił z dniem dzisiejszym wyemitować i wydać ww. osobom uprawnionym odcinki zbiorowe akcji, co skutkuje definitywnym podwyższeniem kapitału zakładowego o kwotę 605,50 zł - opisano w komunikacie giełdowym Brand24.

Zaznaczono, że akcje objęte przez menedżerów firmy mogą zostać wprowadzone do handlu na warszawskiej giełdzie.

W piątek na koniec sesji giełdowej za akcję Brand24 płacono 35,40 zł. Przy takim kursie pakiet 6 055 walorów jest warty 214,3 tys. zł. Obecnie kapitał spółki składa się z 2,152 akcji.

W drugim kwartale br. Brand24 zanotował spadek przychodów sprzedażowych rok do roku o 18,5 proc. do 3,32 mln zł. Przychody były większe niż w pierwszym kwartale br., po tym jak spółka po półrocznej przerwie mogła przywrócić monitoring platform należących do Facebooka. Na koniec czerwca z oferowanej przez firmę usługi monotoringu korzystało 3 091 aktywnych klientów, o 25 więcej niż na koniec marca.

W połowie lipca Michał Sadowski i członek zarządu Brand24 Piotr Wierzejewski sprzedali 42 tys. zł akcji spółki za 1,3 mln zł, a LARQ Growth Fund I FIZ - 55 tys. akcji za 1,87 mln zł. Głównymi akcjonariuszami Brand24 są LARQ Growth Fund I FIZ (ma akcje stanowiące 29,01 proc. kapitału), Michał Sadowski i Piotr Wierzejewski (po 10,55 proc.) oraz Venture Inc. (10,44 proc.)

Dołącz do dyskusji: Menedżerowie Brand24 w ramach programu motywacyjnego obejmą akcje warte 214 tys. zł

7 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Bon
#nikogo
odpowiedź
User
blekota
bedzie wiecej strat i belkotu pijarowego
odpowiedź
User
xD
To jak objąć akcje spółek węglowych dzisiaj.
odpowiedź