SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Michał Gołębiewski w zarządzie polskiego oddziału Microsoft. Odpowiada za sektor małych i średnich przedsiębiorstw

Polski oddział Microsoft rozszerza zespół ścisłego kierownictwa firmy. Od lipca 2021 roku Michał Gołębiewski jest odpowiedzialny za współpracę z klientami Microsoft z sektora SMC, czyli małych i średnich przedsiębiorstw. Jego rolą będzie wspieranie ich w obszarze transformacji technologicznej z wykorzystaniem rozwiązań firmy Microsoft i rozwój Polskiej Doliny Cyfrowej.

Polski oddział koncernu Microsoft poinformował o zmianach w kierownictwie firmy, w wyniku których w składzie zarządu od początku lipca br. znalazł się Michał Gołębiewski, który odpowiada za współpracę z klientami Microsoft z sektora SMC, czyli małych i średnich przedsiębiorstw.

Czytaj także: Microsoft: koniec wspierania Windowsa 10 w 2025 roku

Nowe wymiar współpracy z SMC

Michał Gołębiewski jest menedżerem działającym w branży nowych technologii od ponad 25 lat. Od 1996 r. jest związany z Microsoft.

W międzyczasie pełnił w firmie różne role, m.in. jako manager ds. operacyjnych w Polsce, czy dyrektor operacyjny i marketingu w Rumunii i w Malezji, gdzie był odpowiedzialny m.in. za wdrażanie nowych strategii marketingowych, rozszerzanie sprzedaży, wzmacnianie obecności marki na lokalnym rynku oraz rozbudowę sieci partnerów Microsoft.

- Sektor małych i średnich firm to oś polskiej gospodarki - przyznaje Michał Gołębiewski. - Przedsiębiorstwa te generują blisko 75 proc. PKB naszego kraju. Tym bardziej istotna jest ich bezpieczna i dynamiczna transformacja w oparciu o najnowsze technologie i gotowość do wykorzystania potencjału chmury obliczeniowej. Bardzo cieszę się, że wraz z nową rolą będę mógł wspierać naszych klientów i partnerów w tym obszarze, wspólnie z nimi pracując, aby najliczniejsza grupa użytkowników Polskiej Doliny Cyfrowej korzystała z innowacji i potencjału, który przynosi chmura obliczeniowa. Cieszę się również, że po blisko 11 latach pracy w różnych krajach mam okazję wrócić do Polski. Wierzę, że będę w stanie wykorzystać międzynarodowe doświadczenie i wspierać cały polski zespół SMC w rozwijaniu potencjału chmury w Polsce - dodaje.

Czytaj także: Windows 11. Można już testować nowy system Microsoftu

Dołącz do dyskusji: Michał Gołębiewski w zarządzie polskiego oddziału Microsoft. Odpowiada za sektor małych i średnich przedsiębiorstw

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl