SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Michał Koterski walczy z lękiem za pomocą inteligentnych rozwiązań od Fibaro (wideo)

Firma Fibaro ruszyła w internecie z emisją filmu krótkometrażowego pt„Syn”, który ma zwiększać świadomość korzyści płynących z rozwiązań tzw. inteligentnego domu i ich pozytywnego wpływu na poczucie bezpieczeństwa. W głównej roli nauczyciela angielskiego wystąpił Michał Koterski. W roli jego partnerki – Marcela Leszczak.

Article

W 2018 roku firma Fibaro przeprowadziła badania empiryczne, które dowiodły, że informacje na temat zagrożeń dotyczących miejsca zamieszkania (np. pożar, ulewa, włamanie) powodują u badanych reakcje stresowe. Jednakże wśród tych, którzy posiadają rozwiązania inteligentnego domu były one znacznie mniejsze. To oznacza, że inteligentny dom pozwala zmniejszyć stres.

Głównym bohaterem nowego filmu krótkometrażowego „Syn” jest nauczyciel angielskiego żyjący w ciągłym, nadmiernym napięciu lękowo-stresowym, które wynika w dużej mierze z uwarunkowań rodzinnych i jego relacji z ojcem. Harmonogram dnia, odgrywanej przez Koterskiego postaci, jest dokładnie określony i powtarzalny, by zminimalizować wszelkie zaskoczenia. Gdy już wydaje się, że bohaterowi uda się osiągnąć spokój, życie szykuje dla niego niespodziankę. Inteligentny dom potrafi bardzo wiele, ale są rzeczy, z którymi trzeba zmierzyć się samemu.

- Cieszę się, że mogłem znów pracować na planie z Marcelą. Traktujemy to jako kolejne życiowe wyzwanie, przygodę i dobra zabawę – mówi Michał Koterski. – W ciągu życia człowiek boi się wielu rzeczy. Ten film pokazuje to, co każdy z nas niejednokrotnie przeżywa lub dopiero przeżyje. Rzeczywiście stres związany z bezpieczeństwem domu potrafi zdominować życie. Właśnie niedawno skończyłem remont u siebie, więc wiem, co czuje każdy, kto przez to przechodził. To jest masa nerwów i obaw. Mam nadzieję, że Fibaro zadziała w moim domu tak, jak pokazuje badanie, a nawet lepiej - dodaje Koterski.

- Bardzo wielu ludzi nie zdaje sobie sprawy z tego, jak duże korzyści w ich życiu może przynieść instalacja rozwiązań inteligentnego domu - mówi Anna Adrian, marketing & PR director Fibaro. - Najnowszy projekt filmowy Syn” wpisuje się w naszą strategię docierania do różnorodnych grup docelowych poprzez dostarczanie atrakcyjnych, angażujących treści. Tym razem staramy się pozyskać przychylną uwagę fanów polskiego kina poprzez film utkany nawiązaniami do kultowych i współczesnych tekstów kultury. W filmie „Syn” jedynie kontekstowo – w sposób istotny z perspektywy rozwoju fabuły lub postaci - lokowane są korzyści płynące z inteligentnych rozwiązań Systemu Fibaro.

Za pomysł i komunikację projektu odpowiada MSLGroup, za produkcję filmu – Bartha Media, autorem scenariusza jest Adrian Luzar. Za komunikację w mediach społecznościowych odpowiada Mindspot, a za działania digital performance – Value Media.

Dołącz do dyskusji: Michał Koterski walczy z lękiem za pomocą inteligentnych rozwiązań od Fibaro (wideo)

3 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
wincey&wincey
takjese. odgrzany kotlet sojowy. przysnąłem. ale jak się obudziłem, to to jeszcze gadało...
odpowiedź
User
Pizg
O muj borze, jakie to jest złe i głupie.
odpowiedź
User
olas
Liczyłem na super efekt. Wyszło słabiutko. Efekt usypia po minucie. Niepodobne do marketingu fibaro na najwyzszym poziomie.
odpowiedź