SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Michał Krzyżanowski w radzie nadzorczej PMPG Polskie Media

Do razy nadzorczej PMPG Polskie Media (wydawcy m.in. „Wprost” i „Do Rzeczy”) został powołany Michał Krzyżanowski, prezes Wolfs Fundusz Private Equity.

Michał Krzyżanowski Article

- Michał Krzyżanowski posiada wieloletnie doświadczenie w kompleksowym zarządzaniu firmą, szczególnie w zakresie finansów i administracji. Osiągał liczne sukcesy w przeprowadzaniu zmian organizacyjnych i procesów restrukturyzacyjnych. Specjalizuje się w wyznaczaniu celów i misji firm. Z powodzeniem tworzył plany strategiczne, finansowe i rozwojowe, realizował działania operacyjne - opisano w komunikacie PMPG Polskie Media.

Krzyżanowski z grupą kapitałową Wolfs jest związany od 2016 roku. Od br. jest prezesem Wolfs Fundusz Private Equity, a wcześniej pełnił taką funkcję w Wolfs Corporation i Wolfs Technology Fund.

W latach 2011-2016 był wiceprezesem Quest Change Managers, a w latach 2013-2014 - wiceprezesem i dyrektorem finansowego w spółce ABM Solid. Wcześniej pracował m.in. jako dyrektor finansowy i wiceprezes w Warbud Beton.

W radzie nadzorczej PMPG Polskie Media są jeszcze Tomasz Biełanowicz (jako przewodniczący), Jarosław Pachowski, Mariusz Pawlak i Andrzej Chmiel. Wszyscy zostali powołani w maju 2016 roku. W lipcu br. z rady odeszła Katarzyna Gintrowska.

W pierwszej połowie br. PMPG Polskie Media zanotowała spadek wpływów sprzedażowych o 10 proc. do 22,9 mln zł oraz 4,53 mln zł zysku netto (wobec 1,59 mln zł rok wcześniej).

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Michał Krzyżanowski w radzie nadzorczej PMPG Polskie Media

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl