SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Michał Lutostański z zespołem wracają do Kantar Millward Brown

Michał Lutostański po rocznej przerwie powraca ze swoim zespołem do pracy w Kantar Millward Brown. Ostatnio kierował zespołem konsumenckich badań ilościowych w 4P Research Mix.

 

Dr Michał Lutostański i jego zespół - Martyna Mioduszewska, Anna Piasecka oraz Patrycja Prochera Dr Michał Lutostański i jego zespół - Martyna Mioduszewska, Anna Piasecka oraz Patrycja Prochera

Od 1 października zespół Lutostańskiego - Martyna Mioduszewska, Anna Piasecka i Patrycja Prochera - dołączył do zespołu Piotra Ciąćki w Kantar Millward Brown. Wspólnie mają stworzyć nowoczesną ofertę wsparcia biznesu na etapie strategii i wprowadzania na rynek nowych produktów.

Michał Lutostański poprzednio pracował w 4P Research Mix, gdzie pełnił funkcję account directora. Wcześniej od 2009 do 2016 roku pracował w Kantar TNS jako account director. Specjalizuje się w dużych projektach wspomagających strategię biznesową, w badaniach innowacji oraz wprowadzaniu na rynek nowych produktów. Jest członkiem zarządu Polskiego Towarzystwa Badaczy Rynku i Opinii.

Martyna Mioduszewska, Anna Piasecka oraz Patrycja Prochera specjalizują się w badaniu kategorii FMCG, badaniach U&A, segmentacjach, testach konceptu i produktu oraz badaniach trackingowych.  Doświadczenie zdobywały w Kantar TNS, a następnie w 4P Research Mix.

 

Dołącz do dyskusji: Michał Lutostański z zespołem wracają do Kantar Millward Brown

3 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
haha
cyrk na kółkach, wczoraj zwalniają, dziś zatrudniają...
0 0
odpowiedź
User
zub
Bo już im ludzi brakuje i nie ma kto pracować.
A tak btw to ta ekipa nigdy nie była w MB, Lutostański odszedł kiedyś z TNS
0 0
odpowiedź
User
4p
4P to tonący okręt niestety:((
0 0
odpowiedź