SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Michał Macierzyński: z Bankier.pl do PKO Bank Polski

Na początku maja do kadry menadżerskiej PKO Banku Polskiego dołączy Michał Macierzyński.

Michał Macierzyński: z Bankier.pl do PKO Bank Polski

Macierzyński pokieruje nowoutworzonym w strukturach PKO Banku Polskiego Biurem Innowacji. W ramach swoich obowiązków będzie również wspomagał obszar bankowości elektronicznej poprzez prognozowanie trendów rozwoju elektronicznych kanałów dystrybucji w Polsce i na świecie oraz projektowanie na tej podstawie rozwiązań dla Grupy PKO Banku Polskiego. Jednym z pierwszych zadań będzie odmłodzenie programu Szkolnych Kas Oszczędnościowych i przeniesienie SKO do internetu.

Michał Macierzyński przechodzi do PKO Banku Polskiego z Bankier.pl, gdzie pełnił funkcję analityka i dyrektora programowego. W swojej dotychczasowej pracy koncentrował się na zagadnieniach bankowości elektronicznej i komunikacji instytucji finansowych w internecie.

W 2008 roku na Akademii Ekonomicznej w Poznaniu otrzymał stopień naukowy doktora nauk ekonomicznych. Obecnie jest adiunktem w Instytucie Dziennikarstwa Uniwersytetu Warszawskiego.
 

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Michał Macierzyński: z Bankier.pl do PKO Bank Polski

2 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
tomek j.
gratulacje!!!
8 8
odpowiedź
User
Polskie Radio
gratulacje wielkie!
8 8
odpowiedź