Była managerka RASP wróciła do TVN
Milena Zawiślińska dołączyła do TVN Warner Bros. Discovery na stanowisko senior content editor. To dla niej powrót do spółki przy Wiertniczej, a wcześniej pracowała także m.in. w RASP i Agorze.

O nowej pracy Milena Zawiślińska poinformowała na portalu Linkedin. Miesiąc temu przekazała z kolei, że po 3,5 roku rozstaje się z Ringier Axel Springer Polska.
- Znacie mnie głównie jako doświadczoną wydawczynię, natomiast w ciągu ostatnich dwóch lat zajmowałam się także zarządzaniem kilkunastoosobowym zespołem, który tworzyliśmy od podstaw. Rozwijaliśmy serwisy onetowe i RASP-owe, działając na styku analizy danych i pracy redakcyjnej, szukając nisz tematycznych i nowych formatów. Oprócz koordynacji pracy miałam przyjemność wspierać rozwój talentów w moim zespole i uczestniczyć w międzyzespołowych projektach wdrożeniowych, w tym w dziedzinie AI - napisała.
Milena Zawiślińska w WBD
Zawiślińska w RASP pracowała m.in. jako digital growth editorial manager. Wcześniej przez ponad pięć lat należała do zespołu Agory, gdzie wydawała portal Gazeta.pl. Jako wydawczyni pracowała także w TVP.
Czytaj także: Dwa nowe kanały pod szyldem TVN już nadają
Dla dziennikarki to powrót do TVN, w którym pracowała przez prawie osiem lat do 2015 roku - wówczas przede wszystkim jako wydawczyni portalu TVN24.pl oraz TVN Warszawa.
Jak ostatnio informowaliśmy, Mateusz Marchwicki i Krzysztof Osica rozstają się z TVN24. Obaj pracowali jako redaktorzy. Osica dołączył od niedawna do Grupy PGE.
Dołącz do dyskusji: Była managerka RASP wróciła do TVN