SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Byli badacze Kantara z własną agencją badawczą Minds & Roses

Katarzyna Król, Krzysztof Tomczak i Michał Ścibor-Rylski, do niedawna związani z firmą badawczą Kantar założyli własną agencję badawczą Minds & Roses.

od lewej: Krzysztof Tomczak, Katarzyna Król, Michał-Ścibor RylskiArticle

Minds & Roses to nazwa nowej firmy na rynku badawczym. Tworzą ją Katarzyna Król, Michał-Ścibor Rylski i Krzysztof Tomczak.

- Wiemy, że nasi klienci potrzebują specjalistycznej wiedzy z obszarów takich, jak marka, innowacje, komunikacja, shopper. Potrzebują też umiejętności uchwycenia pełnego obrazu. Do tej pory dostarczaliśmy im tego z pokładu Kantara, teraz robimy to pod własna banderą. Mamy ambicję, aby szybko stać się znaczącym podmiotem na rynku usług badawczych - podkreśla w rozmowie z Wirtualnemedia.pl Krzysztof Tomczak.  

Jak dodaje "Kantar dokonuje przemyślanego strategicznego wyboru pewnych obszarów badawczych, w których jest w stanie osiągać marżę satysfakcjonującą jego właścicieli. My idziemy inną drogą: mamy zarówno doświadczenie, jak i ambicję holistycznego rozumienia biznesu i potrzeb naszych klientów".

Minds & Roses obecnie nie ma prezesa, Tomczak jest członkiem jej zarządu.

Kto odpowiada za Minds & Roses

Katarzyna Król to badaczka jakościowa, ekspertka od innowacji, budowy marek zrównoważonych i wdrażania ekonomii cyrkularnej do strategii marek. W branży badawczej pracuje od 13 lat. Przez ostatnich 7 lat była senior client managerem w Kantarze.

Michał Ścibor-Rylski w branży badawczej pracuje 15 lat. Ostatnio przez ponad 8 lat był senior consultantem w Kantarze. Wcześniej pracował też w Grupie IQS,

Krzysztof Tomczak to jeden ze współzałożycieli SMG/KRC, od 29 lat w branży badawczej, przez wiele lat był szefem największego zespołu badawczego w Kantarze.

Dołącz do dyskusji: Byli badacze Kantara z własną agencją badawczą Minds & Roses

3 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
sampler
Gratuluję i życzę powodzenia!
odpowiedź
User
Badacz
W Kantarze jak po wybuchu bomby atomowej. Chyba więcej ludzi odeszło / zostało zwolnionych niż zostało i teraz co dzień info o kolejnych firmach funkcjonujących w mieszkaniach. Życzę powodzenia, bo warto próbować i konkurować z dużymi. O rynku badawczym to jednak słabo świadczy...
odpowiedź
User
analityk
Chyba w Kantarze zostaną już tylko ci, którzy mają duży kredyt i brak alternatywy?
To dobrze, że powstają małe firmy oparte na dobrych specjalistach, takie korporacje jak Kantar interesuje wyłącznie zysk.
Generalnie tą branżę czeka niezłe trzęsienie ziemi w najbliższych miesiącach.
odpowiedź