SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Mistrzowski konkurs Dominet Banku

Dominet Bank oraz Wisła Kraków S.S.A. organizują konkurs 'Wisła Kraków 1906'.

 Konkurs adresowany jest do sympatyków klubu, którzy potrzebują prestiżowej karty kredytowej możliwej do uzyskania przy minimum formalności. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody, m.in. karnety na mecze Wisły Kraków w sezonie 2006/2007, bilety na mecz jubileuszowy i cyfrowe aparaty fotograficzne.

Konkurs zorganizowany został w ramach współpracy Dominet Banku i Wisły Kraków, obejmującej m.in. pośrednictwo finansowe zakładające sprzedaż co-brandowych kart kredytowych z logo klubu. O wygraną mogą ubiegać się osoby, które w placówce Dominet Banku złożą kompletny i prawidłowo wypełniony wniosek o co-brandową kartę kredytową Wisły Kraków wraz z ankietą, w której przedstawią propozycję hasła promującego jubileusz 100-lecia TS Wisła Kraków. Komisja Konkursu wybierze najciekawsze hasła stosując kryteria oryginalności oraz jasności przekazu i stosowanego języka.

„Rozpoczynając współpracę z Wisłą Kraków zapowiedzieliśmy, że użytkownicy co-brandowych kart kredytowych będą mogli korzystać z promocji i specjalnych ofert Dominet Banku. Mamy nadzieje, że nasze zaangażowanie w wydarzenia sportowe, jak i konkurencyjna oferta na rynku znajdą uznanie w oczach naszych Klientów” - mówi Tomasz Wójkowski, Dyrektor Departamentu Marketingu Dominet Banku.

Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 22 sierpnia 2006 r. Lista zwycięzców zostanie zamieszczona na stronach internetowych www.dominet.pl oraz www.wisla.krakow.pl w ciągu 10 dni od dnia wyłonienia zwycięzców. Laureaci konkursu otrzymają karnety na rundę jesienną sezonu 2006/2007 na mecze Wisły Kraków rozgrywane na stadionie Wisły oraz bilety na Mecz Jubileuszowy klubu. Nagrodami będę również aparaty fotograficzne Kodak Easy Share C 300, a także oryginalne koszulki oraz piłki firmy Nike. Konkurs trwa do 31 lipca 2006 r.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Mistrzowski konkurs Dominet Banku

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl