SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

MMS w sieci Era - więcej możliwości

Od 12 września 2002 r. Polska Telefonia Cyfrowa Sp. z o.o., operator sieci Era, wprowadza nowe możliwości komunikacji multimedialnej. Udostępnia swoim użytkownikom dodatkowe funkcjonalności MMS oraz wzbogaca ofertę telefonów i akcesoriów multimedialnych. Za pomocą telefonu można teraz nie tylko robić i wysyłać zdjęcia, ale także Kartki MMS, wybierając je z wielotematycznego katalogu na eraWAP. Takie wiadomości multimedialne można wysyłać zarówno na telefony z funkcją MMS, jak i na adres poczty elektronicznej w kraju i za granicą.

PTC, pierwsza w Polsce, w marcu tego roku zaprezentowała możliwość przesyłania wiadomości multimedialnych MMS. Już w czerwcu, abonenci sieci Era posiadający aktywowaną usługę MMS oraz telefon z funkcją MMS, mogli przesyłać między sobą wiadomości multimedialne zawierające oprócz tekstu kolorowe zdjęcia, obrazki oraz dźwięki. Teraz - na stronach wap.era.pl - mają do dyspozycji specjalnie przygotowaną Galerię Obrazków, dostępną wkrótce także na stronie internetowej www.era.pl. Obrazki zostały pogrupowane w osiem tematycznych kategorii: Animacje, Kartki, Krajobrazy, Miasta, Tapety, Portrety, Przyroda, Pejzaże.

Pobranie obrazków z wap.era.pl jest bezpłatne w ramach promocji trwającej do 31.10.2002r.
Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: MMS w sieci Era - więcej możliwości

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl