SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Mobile Vikings: zmiany w ofercie prepaid, #VikinGadka zamiast #noweuVikingów

Mobile Vikings wprowadza zmiany w ofercie na kartę. Nowością w ofercie peratora jest #VikinGadka, dzięki której przy doładowaniu za 19 zł użytkownik otrzymuje nielimitowane rozmowy w swojej sieci oraz Play. Zmiana jest kontynuacją programu #noweuVikingów.

Article

W Mobile Vikings istnieje możliwość doładowania swojego konta w wysokości 10 zł, 19 zł lub 29 zł. Przy zasileniu konta kwotą 19 zł jako bonus użytkownik dostaje 2 GB internetu w zasięgu technologii LTE, nielimitowane SMS-y i darmowe rozmowy w sieci Mobile Vikings oraz w Play.

Natomiast przy doładowaniu kwotą 29 zł użytkownik otrzymuje 4 GB internetu LTE, darmowe SMS-y i rozmowy w Mobile Vikings oraz Play. Minuta połączenia w każdej taryfie do wszystkich sieci wynosi 19 gr.

Pakiety darmowych lub dodatkowych usług ważne są przez 14 lub 31 dni w zależności od doładowania. Kwota doładowania pozostaje w całości do wykorzystania na połączenia wychodzące i inne usługi przez 365 dni.

Taryfy są dostępne zarówno dla osób przenoszących numer, nowych klientów jak i obecnych użytkowników Mobile Vikings.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Mobile Vikings: zmiany w ofercie prepaid, #VikinGadka zamiast #noweuVikingów

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl