SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Monika Bierwagen i Agata Szeliga-Staszkiewicz za Krzysztofa Andrzejczaka w Isobar i Hypermedia

Na początku 2015 roku Monika Bierwagen przejmie zarządzanie agencją Isobar Poland, a Agata Szeliga-Staszkiewicz - pionem technologicznym Hypermedia linked by Isobar (obie struktury należą do Dentsu Aegis Network Polska). Kierujący dotychczas tymi strukturami Krzysztof Andrzejczak zajmie się w holdingu startupami i akwizycjami.

od lewej: Monika Bierwagen i Agata Szeliga-StaszkiewiczArticle

Krzysztof Andrzejczak (na zdjęciu poniżej), dotychczasowy dyrektor zarządzający Isobar Poland i Hypermedia linked by Isobar z początkiem przyszłego roku obejmuje rolę doradcy zarządu grupy Dentsu Aegis Network Polska. Będzie odpowiadał za inicjatywy startupowe oraz procesy akwizycyjne w ramach zajmującego się tym zespołe w Dentsu Aegis Network w regionie północnej, środkowej i wschodniej Europy.

- Krzysztof, dzięki unikalnemu doświadczeniu, łączy w sobie wiedzę świata technologii i kreacji. Uczestniczył w procesie akwizycji spółki Hypermedia, a także brał aktywny udział w akwizycjach w Polsce i Europie. To doświadczenie istotnie wzmocni nasze stałe dążenie do poszukiwania strategicznie ważnych prospektów akwizycyjnych i partnerstw, tak w Polsce jak i w całym regionie EMEA - przekonuje Sławomir Stępniewski, CEO Dentsu Aegis Network Eastern Europe.

Obowiązki Andrzejczaka przejmą Monika Bierwagen i Agata Szeliga-Staszkiewicz. Pierwsza będzie pracował jako dyrektor zarządzająca agencji Isobar Poland. Poprzednio pełniła taką funkcję w Grey Group Poland, gdzie przede wszystkim odpowiadała za współpracę w regionie Europy Centralnej z największym klientem agencji - Procter & Gamble, a także prowadzenie projektów regionalnych i działanie w strukturach WPP. Ponadto współpracowała z takimi klientami jak GlaxoSmithKline, Nokia, Fortis, Chevrolet, Kropla Beskidu, IKEA i Plus. Ogółem z branżą reklamową jest związana od 16 lat.

Agata Szeliga-Staszkiewicz będzie dyrektor zarządzającą Hypermedia linked by Isobar. Poprzednio, do końca ub.r. pełniła funkcję country managera w Acxiom Polska. Wcześniej pracowała w Call Center Poland, zarządzając oddziałem multilingual BPO, oraz w Procter & Gamble, m.in. jako media and direct marketing manager.

- Agata przejmuje rolę repozycjonowania marki Hypermedia, będącej częścią Isobar. Będzie budowała twarde kompetencje IT i rozwijała hub technologiczny Hypermedia dla regionu EMEA oraz bezpośrednich międzynarodowych klientów agencji - zapowiada Sławomir Stępniewski.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Monika Bierwagen i Agata Szeliga-Staszkiewicz za Krzysztofa Andrzejczaka w Isobar i Hypermedia

3 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
kawał
Ile potrzeba kobiet aby zastąpić jednego faceta?
Dwie :)
odpowiedź
User
do kawał:
A ile zarabia jeden facet? Tyle, co dwie kobiety
odpowiedź
User
Sławek Stępniewski
jakim trzeba być zakompleksionym prymitywem zeby pisac takie komentarze...
odpowiedź