SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Mrozowski w TVP

Maciej Mrozowski dyrektorem Biura Programowego TVP S.A.

Wczoraj Prezes Zarządu TVP S.A. Jan Dworak oficjalnie powołał prof.  Macieja Mrozowskiego na stanowisko dyrektora Biura Programowego TVP S.A. Będzie on pełnił tę funkcję 3 lata. Do zakresu działań Biura Programowego należy m.in. realizacja przyjętej przez Zarząd strategii programowej oraz planowanie i bieżąca koordynacja programu TVP.

Prof. Maciej Mrozowski jest  medioznawcą i wykładowcą. Od 1980 roku związany jest           z Uniwersytetem Warszawskim. M.in. w latach 1990-93 był dyrektorem Instytutu Dziennikarstwa Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych, a w latach 1999-2002 prodziekanem WDiNP. Od 2000 roku pracował w Wyższej Szkole Psychologii Społecznej, pełniąc kolejno funkcję prodziekana Wydziału Nauk Humanistycznych i Społecznych,             a ostatnio dyrektora Instytutu Kultury i Komunikowania. Nowe obowiązki zamierza godzić     z pracą wykładowcy na obydwu uczelniach.

Nowy dyrektor Biura Programowego jest absolwentem Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego. Ukończył również studia podyplomowe w Państwowej Wyższej Szkole Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej w Łodzi (organizacja produkcji filmowej                  i telewizyjnej). Prof. Maciej Mrozowski ma 55 lat, żonaty, syn (pełnoletni).

- Moją ambicją jest uczynienie z Biura Programowego istotnego ogniwa w realizacji zadań misyjnych TVP - podkreślił prof. Maciej Mrozowski. Jako swoje hobby wymienia: muzykę klasyczną, podróże, smakowanie bukietów markowych koniaków.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Mrozowski w TVP

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl