SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Multi Communications dla Renault Polska

Konwencja poświęconą wprowadzeniu na rynek nowego modelu Renault Modus

Dział event marketingu agencji Multi Communications zorganizował w dniu 2 października br. konwencję dla dziennikarzy, VIP-ów, Koncesjonerów i pracowników Renault Polska, poświęconą wprowadzeniu na rynek nowego modelu Renault Modus. Punktem kulminacyjnym imprezy była prapremiera musicalu "Modus Creati", która odbyła się w Teatrze Wielkim.

Musical "Modus Creati" został zainspirowany nowym modelem Renault.  To musical o sztuce tworzenia samochodu  -  Renault Modus. Akcja rozgrywa się
w biurze projektowym, w którym rządzi  "czarny charakter" - konserwatywna szefowa, przeciwko której buntuje się zespół pracowników. Wyrazem buntu pełnych pasji tworzenia młodych projektantów jest zaprojektowanie nowego modelu samochodu  - dla dorosłych o duszy dziecka.

Pomysł musicalu jest wspólnym dziełem agencji Multi Communications i Irka Dobrowolskiego. Irek Dobrowolski jest także autorem libretta, tekstów piosenek
i inscenizacji musicalu. Muzykę skomponował Adam Sztaba. Choreografem i współreżyserem przedstawienia jest Krzysztof Adamski, autorką kostiumów Katarzyna Adamczyk, a autorem animacji graficznych Piotr Szabliński.

W przedstawieniu wzięły udział największe gwiazdy polskiej sceny musicalowej: Barbara Melzer, Katarzyna Łaska, Marta Smuk, Anita Steciuk, Michał Milowicz, Robert Rozmus,  Tomasz Steciuk, a także  Mirosław Woźniak, który wystąpił w tańcu solowym.

Agencja Multi Communications była również odpowiedzialna za imprezy towarzyszące premierze Renault Modus, skierowane do Koncesjonerów i pracowników Renault w Polsce.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Multi Communications dla Renault Polska

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl