SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Multimedia Polska liczą na kilkunastoprocentowy wzrost przychodów w 2010 r.

Dostawca TV kablowej i usług telekomunikacyjnych, Multimedia Polska zakładają, że w 2010 r. spółka osiągnie kilkunastoprocentowy wzrost przychodów wobec 526 mln zł uzyskanych w ub.r., wynika z wtorkowych wypowiedzi prezesa Andrzej Rogowskiego.

Multimedia Polska liczą na kilkunastoprocentowy wzrost przychodów w 2010 r.

"Spodziewamy się, że przychody segmentu usług dla biznesu wzrosną w tym roku o 12% r/r. Dynamika wzrostu całości przychodów będzie na bardzo zbliżonym poziomie" - powiedział Rogowski dziennikarzom. Zaznaczył, że to historycznie typowa dynamika wzrostu dla spółki.

Od 2011 roku przychody z segmentu biznesowego mają rosnąć szybciej, bo nawet w tempie przekraczającym 20% rocznie, dodał prezes.

Na początku marca Rogowski mówił, że spółka liczy, iż w okresie 2010-2011 uda się jej podtrzymać obecną dynamikę wzrostu przychodów i skorygowanego wyniku EBITDA. W 2009 r. przychody spółki wzrosły o 11% r/r, a skorygowana EBITDA o 12% r/r.

Narastająco w I-IV kw. 2009 roku spółka miała 64,13 mln zł skonsolidowanego zysku netto wobec 50,27 mln zł zysku rok wcześniej, przy przychodach odpowiednio 526,32 mln zł wobec 475,44 mln zł.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Multimedia Polska liczą na kilkunastoprocentowy wzrost przychodów w 2010 r.

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl