SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Multimedia Polska wybrała Comarch

Sieć kablowa Multimedia Polska uruchamia Triple Play

Multimedia Polska, drugi co do wielkości operator telewizji kablowej w Polsce,  zawarła z Comarch S.A. umowę o wartości ponad 6 mln zł, na wdrożenie licencji i oprogramowania systemów billingowych Comarch TYTAN, oraz sytemu do zarządzania sieciami teleinformatycznymi Comarch INSIGHTNET. Systemy będą wspierały działalność operacyjną firmy Multimedia i spółki TeleNet Polska  w Grupie Kapitałowej , umożliwiając sprawne kształtowanie taryf, rozliczanie z klientami i tworzenie nowych atrakcyjnych pakietów usług.

- "Wybraliśmy Comarch, ponieważ zaproponował rozwiązanie dojrzałe i sprawdzone, zarówno na rynku polskim, jak i na rynkach zagranicznych. Nie bez znaczenia były również wcześniejsze pozytywne doświadczenia we współpracy z Comarch jednej ze spółek grupy TeleNet" – mówi Wojciech Kamieniecki, Dyrektor Generalny  Multimedia Polska.

Dzięki nowemu systemowi firmy Multimedia i TeleNet będą mogły sprawnie zrealizować plany wprowadzenia na szeroką skalę usługi Triple Play, której wersja pilotażowa odniosła duży sukces. Triple Play łączy w jednym pakiecie Telewizję Kablową, Telefon i Internet.

- "Nowy system umożliwi bardziej elastyczne podejście do wymagań klientów poprzez szybkie budowanie dowolnych pakietów usług i planów "-  mówi Wojciech Kamieniecki. "Korzyści z nowego systemu już wkrótce powinny być odczuwalne dla naszych klientów. Jestem przekonany, że dynamiczny rozwój naszej firmy otrzyma dobre wsparcie ze strony nowego systemu billingowego."

System Tytan zastąpi działające dotychczas w TeleNet trzy różne systemy billingowe oraz system działający w Multimedia Polska. System Workflow systemu Tytan wesprze wszystkie procesy obsługi klientów, dzięki temu w każdej chwili będzie dostępna informacja na temat stanu realizacji zleceń i zamówień.

- "Kontrakt z Multimedia  pokazuje, że jest jeszcze miejsce na wdrożenia systemów billingowych w Polsce. Spowodowane jest to dynamicznym rozwojem i sporymi inwestycjami u alternatywnych dostawców usług komunikacyjnych. Ten segment na pewno w Polsce będzie się powiększał - Comarch ma zamiar z tymi operatorami współpracować oferując rozwiązania i doświadczenie, które nabywa na rynkach światowych" -  mówi Profesor Janusz Filipiak, prezes i założyciel Comarch S.A.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Multimedia Polska wybrała Comarch

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl