SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

"Na czasie" - nowa oferta Netii

Netia zaprezentowała nowe oferty promocyjne, wśród których znalazły się plany telefoniczne z połączeniami (również nielimitowanymi) na komórki, opcje dostępu do internetu z szybszym wysyłaniem danych, pakiety dwóch lub trzech usług, a także wzbogacona o nowe kanały TV i aplikację usługa Telewizja Osobista.

W ramach nowej oferty telefonicznej Netia proponuje w zależności od technologii do trzech taryf, począwszy od planu "Lepszy Telefon 30" (z wliczonymi 30 minutami połączeń do sieci stacjonarnych), poprzez plan "Do wszystkich 200" (wliczone 200 minut na połączenia z sieciami stacjonarnymi i komórkowymi w Polsce oraz kierunkami zagranicznymi), po "Do wszystkich bez limitu" (nielimitowane połączenia z polskimi telefonami stacjonarnymi i komórkowymi, telefonami stacjonarnymi w UE oraz telefonami stacjonarnymi i komórkowymi w USA i Kanadzie).

W przypadku zakupu wraz z internetem taryfy telefonicznej, ceny wyżej wymienionych abonamentów telefonicznych na sieci własnej Netii wynoszą odpowiednio 10 zł, 20 zł i 35 zł. W przypadku usług na bazie uwolnionych pętli lokalnych TP (LLU) cena każdej z tych taryf jest o 10 zł wyższa. Natomiast w abonamentach na bazie usług hurtowych TP (BSA/WLR) taryfa "Do wszystkich bez limitu" jest niedostępna, plan "Lepszy Telefon 30" kosztuje 34,90 zł, a plan "Do wszystkich 200"  - 40 zł. W przypadku zakupu samej usługi telefonicznej na sieci własnej ceny kształtują się następująco: "Lepszy Telefon 30" – 34,90 zł, "Do wszystkich 200" – 44,90 zł, "Do wszystkich bez limitu" – 59,90 zł.

W nowej ofercie dostępu do internetu na sieci własnej Netii ceny sięgają 29,90 zł za opcję do 1 Mb/s, 39,90 zł za dostęp do 4 Mb/s, 49,90 zł za opcję "Max 20" oraz 65,90 zł miesięcznie za "NGA" (do 50 lub do 100 Mb/s, w zależności od technologii). W przypadku tych ostatnich wariantów wzrasta również prędkość wysyłania danych, do odpowiednio 5 Mb/s i 50 Mb/s. Wyższa prędkość wysyłania danych będzie udostępniona automatycznie również dotychczasowym klientom usług "NGA".

Zmiany w konstrukcji ofert pakietowych premiują zakup dwóch lub trzech usług. W efekcie najtańszy pakiet internet z telefonem na sieci własnej Netii kosztuje 49,90 zł. Nowością w ofercie Netii na bazie uwolnionych pętli lokalnych TP (LLU) jest wersja abonamentu "Max 20" w cenie 65,90 zł, w ramach którego świadczona jest samodzielna usługa internetowa bez dodatkowej opłaty za utrzymanie łącza, w przypadku nieopłacania abonamentu telefonicznego. Cena analogicznej taryfy kupowanej w pakiecie wynosi 49,90 zł miesięcznie.

W ramach oferty na sieci własnej operator umożliwia zawarcie umowy na internet lub pakiet internet z telefonem na okres 9 miesięcy (standardowo - 24 miesiące). W tym wariancie najszybsza opcja dostępu do internetu to "Max 20" w cenie 59,90 zł miesięcznie.

Netia wprowadza zmiany także w usłudze Telewizja Osobista. Do najpowszechniej dostępnego technicznie "Pakietu Praktycznego" dodany został kanał AXN. Pojawił się również nowy pakiet o nazwie "Pakiet Komfortowy", który poszerza ofertę "Pakietu Praktycznego" o 6 kanałów filmowych – Sundance Channel, AXN Crime, AXN Sci-fi, AXN Spin, CBS Action, CBS Drama. "Pakiet Komfortowy" kosztuje 39 zł, a "Pakiet Praktyczny" – 34 zł.

"Pakiet Komfortowy" będzie oferowany jako rozwiązanie typu multiroom dla usług telewizyjnych w "Pakiecie Idealnym" i "Pakiecie Prestiżowym" oraz jako klasyczny multiroom dla "Pakietu Komfortowego", w cenie 15 zł miesięcznie wraz z drugim urządzeniem Netia Player.

W ramach nowej oferty wszyscy klienci kupujący usługi TV otrzymają pakiet "HBO HD" (kanały HBO HD, HBO2 HD, HBO Comedy HD oraz dostęp do całej biblioteki HBO Go) na próbę przez 2 miesiące za 1 zł. Od trzeciego miesiąca, o ile klient nie wyrazi woli rezygnacji z usługi, jej cena wyniesie 25 zł miesięcznie.

Ofertę treści premium w usłudze Telewizja Osobista uzupełnia nowa aplikacja Filmbox Live, której cena jest zależna od okresu subskrypcji i wynosi od 19,90 zł do 29,90 zł miesięcznie. Za jej pomocą można oglądać na żywo siedem kanałów telewizyjnych (FilmBox, FilmBox Extra, Kino Polska, Kino Polska Muzyka, FightBox, DocuBox, FashionBox) oraz korzystać z VoD z polskimi i zagranicznymi filmami, programami dokumentalnymi oraz nagraniami pojedynków sportów walki.

Zakres cenowy nowej oferty pakietowej to od 79,90 zł (internet "Max 20" plus "Pakiet Praktyczny") do 164,90 zł za pakiet 3play (internet "Max 100", taryfa telefoniczna "Do wszystkich bez limitu" oraz "Pakiet Prestiżowy" ze 110 kanałami płatnej TV cyfrowej, w tym "HBO HD" i "Pakiet HOT").

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: "Na czasie" - nowa oferta Netii

5 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Zenek
Skąd te informacje? Na stronie Netii ani słowa.
8 8
odpowiedź
User
aaa
Uważajcie bo Netia nabija w butelkę tymi ofertami
9 8
odpowiedź
User
aneri
dalej nie znalazłam ofert tylko do sieci stacjonarnej ????
8 8
odpowiedź
User
zdzich
dziwny ten pakiet 200 do wszystkich w kraju darmowe 200minut na stacjonarne i komurkowe, ale już do przyjaciół z unii europejskiej tylko na stacjonarne, za to do ameryki i kanady na stacjonarne i komórkowe.
8 8
odpowiedź
User
GosiaK
Czy ktoś z was korzysta może z pakietu Netii Internet Max 50? Albo innego z tych pakietów? Widzę, że mają teraz chyba całkiem fajną promocję na to i myślę, czy nie zmienić umowy.
8 8
odpowiedź