SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Naczelny i manager "Machiny" poszukiwani

Platforma Mediowa Point Group - wydawca i nowy właściciel magazynu "Machina"- ogłosiła konkurs na stanowisko redaktora naczelnego i manager

Rekrutacja ma niecodzienną formułę konkursu - kandydaci mogą zgłaszać się na stanowiska naczelnego i managera samodzielnie bądź w duetach.

Od redaktora naczelnego oczekuje się doskonałej znajomości branży muzycznej, orientacji  w trendach muzycznych, doświadczenia w pracy redakcyjnej oraz zaangażowania  i umiejętności pracy zespołowej.

- Profesjonalizm jest niezwykle ważny, ale będziemy zwracać uwagę także na osobowość kandydatów. Muszą pasować do grupy obecnych pracowników i kultury firmy - wyjaśnia Daria Albrecht, specjalista ds. HR w Platformie Mediowej Point Group.

Podobne oczekiwania kierowane są pod adresem przyszłego managera "Machiny", który będzie odpowiadał za biznesową stronę magazynu. Wydawca oczekuje od kandydatów profesjonalizmu, doświadczenia, sprawności w działaniu, a także znajomości rynku prasowego. Nie bez znaczenia, tak jak w przypadku redaktora naczelnego, będą również charyzma i zdolności interpersonalne.

- Chcemy, by nowa edycja "Machiny" była spełnieniem oczekiwań zarówno jej dotychczasowych, jak  i nowych czytelników. Wiemy jak i z kim chcemy ją tworzyć, szukamy więc osób, które będą pasować do naszych oczekiwań i będą chciały wziąć na siebie to ogromne, choć z pewnością ciekawe wyzwanie - wyjaśnia Michał Lisiecki, Prezes Zarządu Platformy Mediowej Point Group.

- Poszukujemy wyjątkowych ludzi, dlatego też forma poszukiwań jest wyjątkowa. Postanowiliśmy, że rekrutacja będzie miała formę konkursu, a aplikować można indywidualnie oraz w duetach - redaktor  naczelny i manager. W ten sposób chcemy dać szansę zespołom, którym do tej pory dobrze się ze sobą współpracowało. Nie chcemy wyważać drzwi, które być może są już otwarte. Będziemy dbać także o to, by związanej              z tytułem grupie nowych ludzi doskonale pracowało się z obecnym zespołem Platformy Mediowej Point Group i odwrotnie. W naszej działalności wykorzystujemy efekt synergii nie tylko poszczególnych departamentów firmy, ale także wiedzy i umiejętności pracowników. Dlatego zawsze szukamy najlepszych i dbamy o nasz zespół - podsumowuje Michał Lisiecki, Prezes zarządu Platformy Mediowej Point Group.

Od wyników rekrutacji na te dwa kluczowe stanowiska Platforma Mediowa Point Group uzależnia dalsze działania i rozpoczęcie rekrutacji pracowników na pozostałe stanowiska redakcyjne i handlowe.

Konkurs rekrutacyjny na redaktora naczelnego i managera "Machiny" trwać będzie do 16 maja (więcej szczegółów).

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Naczelny i manager "Machiny" poszukiwani

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl