SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Drops najlepszą aplikacją 2018 roku w sklepie Google Play. Mobilna gra PUBG zwycięża wśród użytkowników

Google opublikował ranking najlepszych aplikacji mobilnych 2018 roku dostępnych w internetowym sklepie Google Play. Za najlepszą uznano Drops – aplikację do nauki języków obcych. Po raz pierwszy w tworzeniu listy brali udział użytkownicy Google Play, wśród których największe uznanie zdobyła mobilna gra PUBG oraz aplikacja YouTube TV.

Article

Zestawienie powstaje co roku podsumowując najbardziej wartościowe i popularne aplikacje, gry i filmy wybierane przez ekspertów sklepu Google Play. W tegorocznym rankingu po raz pierwszy pojawiła się nowa kategoria, do której trafiły tytuły wybrane przez internautów korzystających z Google Play.

Według internautów korzystających z Google Play najlepszą grą 2018 jest PUBG Mobile. Z kolei za najlepszą aplikację użytkownicy uznali platformę YouTube TV.

Nieco odmienne od ocen użytkowników były typy samego Google. Według nich na największe uznanie w 208 r. zasłużyła aplikacja Drops ułatwiająca naukę 31 języków obcych.

 

Najlepszą aplikacją do rozrywki okazała się Vimage pozwalająca na tworzenie animacji ze zdjęć użytkownika.

 

Aplikacją o największym potencjale jest według Google Slowly – program ułatwiający kontakty i wymianę wiadomości pomiędzy użytkownikami o podobnych zainteresowaniach.

Mimo jest z kolei aplikacją zasługującą zdaniem Google na największą uwagę w kategorii rozwoju osobistego. Narzędzie ułatwia naukę programowania.

W kategorii najlepszych aplikacji pomocniczych na 1. miejscu Google umieścił program o nazwie Tasty oferujący użytkownikom pomoc w opanowaniu sztuki gotowania.

 

Google wyróżnił też inne najlepsze treści, wśród nich filmy i seriale telewizyjne. Ich lista prezentuje się następująco:

 

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Drops najlepszą aplikacją 2018 roku w sklepie Google Play. Mobilna gra PUBG zwycięża wśród użytkowników

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl