SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Kto jest najpopularniejszy w sieci? Wersow królową Instagrama, Budda - YouTube'a

W tym roku Ranking Najpopularniejszych Osób - podobnie jak w zeszłym - otwiera Robert Lewandowski. Za nim znalazły się Wersow oraz Hi_Hania - wynika z zestawienia opracowanego przez See Bloggers oraz InfluTool. 

W badaniu przeprowadzonym przez Influ Tool za rok 2023 były brane pod uwagę następujące czynniki: suma obserwujących, popularność pod względem liczby polubieni, udostępnień i komentarzy, zaangażowanie liczone na poziomie średnich wartości interakcji z pojedynczym wpisem czy ilość odwiedzin bloga.

W przypadku twórców wywodzących się z internetu (youtuberów, instagramerów, tiktokerów) za kluczowy czynnik przyjęto engagement per post dla wiodącego kanału twórcy. Natomiast dla osób publicznych, sportowców i kluczowej kategorii Influencer roku - “popularity” to ważona średnia sumy polubień, komentarzy i udostępnień we wszystkich kanałach twórcy.

W Rankingu Najpopularniejszych Osób pierwszy jest Robert Lewandowski z popularnością na poziomie 135,3 mln. Na drugim miejscu znalazła się Wersow, której wynik jest o ponad połowę niższy. Trzecia jest Hi_Hania, a czwarta znana z TikToka Mili0nerka. Pierwszą piątkę zamyka Friz. 

Na czele kategorii Osoba Publiczna bez zmian jest Anna Lewandowska.

W kategorii Sportowiec Roku pierwszy jest Robert Lewandowski.

Na szczycie Instagramu króluje Wersow.

Nowy lider YouTube'a to Budda, który w zeszłym roku był na trzecim miejscu.

Nowa liderka TikToka to z kolei Lexy Chaplin. 

Powstały też rankingi cząstkowe dla poszczególnych kategorii, w których numerami jeden są:

Lifestyle  - Wersow;

Fashion & Beauty  - Agnieszka Grzelak;

Entertainment  - Hi_Hania;

Food - Książulo;

Sport & Fitness  - Anna Lewandowska;

Parenting - Lena Olszewska;

Travel -  Mateusz „Myla” Muller;

Motoryzacja - Budda;

Gaming - Admiros

Tegoroczna, jubileuszowa edycja największego Festiwalu See Bloggers Łódź odbędzie się w dniach 14-16 czerwca 2023 r. w EC1 w Łodzi.

Festiwal to miejsce spotkań i wymiany doświadczeń z wieloma kreatywnymi warsztatami, panelami dyskusyjnymi, prelekcjami w strefie edukacyjnej czy przestrzeni otwartych w kreatywny sposób zagospodarowanych przez partnerów festiwalu. Wszystko zostanie podzielone na kilkanaście stref tematycznych. 

W sobotę 15 czerwca podczas uroczystej gali zostaną przyznane nagrody #Hasztagi Roku. Statuetkami, podobnie jak w poprzednich latach zostaną nagrodzeni, nie tylko wpływowi, lecz także najbardziej konsekwentni w działaniu i zaangażowani twórcy w internecie.

Dołącz do dyskusji: Kto jest najpopularniejszy w sieci? Wersow królową Instagrama, Budda - YouTube'a

11 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
festyn
Oto zestawienie tych, których za trzy lata nikt nie będzie pamiętał :)
odpowiedź
User
web
Miliony much nie mogą się mylić...
odpowiedź
User
pokolenie zombie
Social media to odpowiednik śmieciowego jedzenia dla twojego mózgu.
odpowiedź