SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Media Group zajmie się kampanią spisu powszechnego w radiu i w telewizji

Dom mediowy Media Group wygrał przetarg Głównego Urzędu Statystycznego na realizację kampanii promującej Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021 w radiu i w telewizji - wynika z informacji Wirtualnemedia.pl. Budżet, jaki zdobyła agencja wynosi 11,79 mln zł.

Article

Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań będzie przeprowadzany od 1 kwietnia br. do 30 czerwca br.

Będzie promowany kampanią w prasie, radiu oraz w telewizji. Na działania promocyjne w prasie GUS przeznaczy 2,73 mln zł, zaś w radiu i w telewizji - 11,79 mln zł.

Kampanię w prasie będzie realizować wybrana w przetargu agencja mediowa Sigma Bis, należąca do Orlenu i PZU.

W środę GUS rozstrzygnął przetarg dotyczący realizacji działań promocyjnych spisu powszechnego w radiu i w telewizji. Wybrał do współpracy dom mediowy Media Group, który złożył ofertę z ceną 4,3 mln zł.

Agencja pokonała m.in. Fabrykę Komunikacji Społecznej (oferta z ceną 6,3 mln zł), agencję reklamowa dsk (6,9 mln zł), Mastermind Media (3,8 mln zł), Sigma Bis (7,7 mln zł) oraz konsorcjum Effective Media Solutions z Effective Media (6,3 mln zł).

Media Group zajmie się produkcją spotów reklamowych i filmu instruktażowego, zakupem czasu antenowego i emisją spotów w telewizji i radiu, zakupem czasu antenowego do lokowania wiedzy ekspertów statystyki publicznej w programach informacyjnych i lifestylowych, w celu promocji NSP 2021.

Celem kampanii będzie przede wszystkim zwiększenie kompletności badania, jak również popularyzacja spisów powszechnych i ich wyników.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Media Group zajmie się kampanią spisu powszechnego w radiu i w telewizji

1 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Muuuu!
Tu Wyborcza powinna rzetelnie napisać, jak skandalicznie kosztowną ofertę zlożyła Sigma Bis! Pewnie chcieli wygrać wysoką ceną!
odpowiedź