SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Natalia Makowska, Kamil Przybyszewski i José María Alonso w zespole Brand New Galaxy

Do zespołu platformy marketingowo-technologicznej Brand New Galaxy dołączyli w listopadzie Natalia Makowska, Kamil Przybyszewski i José María Alonso. Łącznie grono firmy powiększyło się o 20 nowych specjalistów.

Od lewej: Kamil Przybyszewski, Natalia Makowska, José María AlonsoArticle

Natalia Makowska objęła stanowisko account directora w Life on Mars – agencji budującej komunikację marek w digitalu i poza nim. Poprzednio pracowała na analogicznym stanowisku w OS3, gdzie odpowiadała m.in. za zarządzanie zespołem pracującym dla grupy TVN oraz AA Cosmetics. Wcześniej zdobywała doświadczenie w agencjach: Brain, Interactive Solutions, DDB oraz BBDO.

Kamil Przybyszewski jako client service director zasila zespół Pathfinder 23 – startupu aktywującego marki w e-commerce. Przed dołączeniem do PF23, przez ponad 3 lata zajmował stanowisko business directora w Saatchi & Saatchi IS, gdzie współtworzył globalne huby digitalowo i e-commerce oraz zarządzał kilkudziesięcioosobowym zespołem realizującym projekty międzynarodowe.

José María Alonso w Pathfinder 23 objął stanowisko e-retailers operations lead. Poprzednio kierował w Saatchi & Saatchi IS wdrażaniem strategii e-commerce na rynkach Ameryki Południowej. Jest managerem z wieloletnim doświadczeniem na stanowiskach dyrektorskich w międzynarodowych korporacjach.

- Bardzo się cieszę, że do Galaktyki dołączają kolejne tak utalentowane i doświadczone osoby. To dowód na to, że w bardzo krótkim czasie udało nam się stworzyć fantastyczne miejsce pracy, które staje się wyborem specjalistów z wielu uzupełniających się dziedzin – komentuje Olga Adamkiewicz, CEO Brand New Galaxy.

Łącznie do zespołu Brand New Galaxy dołączyło w listopadzie 20 specjalistów. Oprócz Natalii Makowskiej, wszyscy poprzednio pracowali w agencji Saatchi & Saatchi IS. Są to m.in. Marlena Stasiak (senior account manager Pathfinder 23 - poprzednio w Saatchi & Saatchi IS account manager), Konrad Żmuda-Trzebiatowski (e-commerce activations planner – poprzednio eRetailer manager), Jan Grodecki (strategy consultant w Spacecamp – poprzednio senior strategic planner), Aleksandra Burzych (project lead spacecamp – poprzednio account director), czy Joanna Pawlik (project lead w Spacecamp – poprzednio account supervisor). Obecnie w BNG pracuje ponad 90 osób, w grudniu tego roku mają dołączyć kolejne.

Brand New Galaxy to powstała w październiku tego roku platforma integrująca „smart business solutions” w obszarze marketingu i technologii. Firma zaprasza do współpracy kolejne podmioty, oferując współdzielenie usług i narzędzi oferowanych przez poszczególne spółki oraz przestrzeń biurową, opiekę HR-ową, finansową czy prawną.powstała w październiku tego roku. Na jej czele stoli Olga Adamkiewicz.

Obecnie w ramach firmy skupione są: Pathfinder 23 – agencja aktywująca marki w obszarze e-Commerce, Spacecamp – agencja digitalowa o profilu kreatywno-technologicznym, Life on Mars – agencja through the line, budująca komunikację marek w ekosystemie digital i poza nim oraz Synthrone - platforma do automatyzacji wdrożeń oraz analityki obecności marek w e-commerce.

Dołącz do dyskusji: Natalia Makowska, Kamil Przybyszewski i José María Alonso w zespole Brand New Galaxy

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl