SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

naTemat.pl wydaje najlepsze artykuły w kolekcjonerskiej książce

Portal naTemat.pl wydał kolekcjonerską książkę „Best of naTemat” z 50 najciekawszymi artykułami zamieszczonymi w nim.

Article

„Best of naTemat” składa się z 9 kategorii tematycznych: ludzie, miejsca, przyszłość, wywiady, praca i pasja, świat, życie, portrety Polski i historia. Zdecydowanej większości tekstów towarzyszą autorskie sesje zdjęciowe.

- Nie zliczę, ile razy w ośmioletniej już historii Grupy naTemat słyszałem na mieście ten sam argument - że w internecie nie ma jakościowych materiałów, a dziennikarze internetowi tylko po sobie przepisują. Ten magazyn dowodzi, jak bardzo nietrafiony to stereotyp. To 50 starannie wyselekcjonowanych tekstów, z których jesteśmy szczególnie dumni - opisuje Michał Mańkowski, redaktor naczelny, dyrektor operacyjny i członek zarządu Grupy naTemat.

Książka, licząca prawie 300 stron, nie będzie dostępna w regularnej sprzedaży, ukazała się w nakładzie tysiąca egzemplarzy, które będą dystrybuowane przez redakcję. Autorem grafiki na okładce jest artysta Robert Szczebiot.

Partnerem wydania książki jest InCredible Inspirations Sebastiana Kulczyka, a także Jeep i Centrum Koneser.

Według badania Gemius/PBI w sierpniu br. naTemat.pl w kategorii informacji i publicystyki zanotował 5,17 mln realnych użytkowników i 30,54 mln odsłon. W ub.r. Glob360, właściciel Grupy naTemat, osiągnął wzrost przychodów sprzedażowych o 14,4 proc. do 6,18 mln zł oraz 513,3 tys. zł zysku netto.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: naTemat.pl wydaje najlepsze artykuły w kolekcjonerskiej książce

6 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
haha
"Rzucili pracę w korporacji i zaczęli hodować owce", "Postanowiła zmienić wszystko i wyjechała na Bali opiekowa ć się papugami", itp., itd.
21 0
odpowiedź
User
Klaudia
Nie lepiej kupić jedną z książek Sumlińskiego?
9 0
odpowiedź
User
Arszlo
Jeśli mają jakiekolwiek poczucie humoru to pierwszym tekstem w tej książce powinny być ten o parówkach...
14 2
odpowiedź
User
Marian
Takie jakościowe dziennikarstwo, że niedostępne w publicznej sprzedaży :) Żarty, żarciki ;)?
9 0
odpowiedź
User
gosc
Ciekawe, czy chociaż poprawili błędy językowe.
8 0
odpowiedź