SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Monika Bogusz-Jędrzyjczyk poza zarządem Grupy naTemat, jest w firmie prokurentem

Z zarządu spółki Glob360, właściciela Grupy naTemat, odeszła Monika Bogusz-Jędrzyjczyk. Pozostaje w firmie, objęła stanowisko prokurenta.

Monika Bogusz-Jędrzyjczyk w zarządzie Glob360 była od listopada 2016 roku. Początkowo była członkinią zarządu ds. korporacyjnych, wiosną 2017 roku została prezesem spółki, z początkiem ub.r. została zastąpiona na tym stanowisku przez Paulinę Plenkiewicz.

Teraz Bogusz-Jędrzyjczyk odeszła z zarządu Glob360, równocześnie objęła w firmie nowo utworzoną funkcję prokurenta. Spółka przekazała portalowi Wirtualnemedia.pl, że to „naturalna zmiana zgodna z wcześniej zaplanowaną strategią przekazywania obowiązków osobom z wewnątrz firmy”.

W nowej funkcji Monika Bogusz-Jędrzyjczyk tak jak poprzednio będzie odpowiadała za kwestie finansowe, prawne oraz kontroling.

>>> Praca.Wirtualnemedia.pl - tysiące ogłoszeń z mediów i marketingu

Monika Bogusz-Jędrzejczyk w latach 2002-2012 była członkiem zarządu i dyrektorem prawnym w Coca-Cola Poland, w latach 1999-2002 - dyrektorem prawnym w Ericsson Polska, a w latach 1992-1999 pracowała w kancelarii White&Case.

W zarządzie Glob360 oprócz prezes Pauliny Plenkiewicz jest Michał Mańkowski, dyrektor operacyjny Grupy naTemat. Oboje zostali powołani do zarządu na początku 2019 roku.

Spółka Glob360 jest wydawcą portalu naTemat.pl oraz serwisów tematycznych INNpoland.pl, dadhero.pl, ASZdziennik.pl i MamaDu.pl (dwoma ostatnimi zarządza poprzez spółki zależne).

W 2020 roku Glob360 wraz ze spółkami zależnymi zanotowała łącznie wzrost przychodów o 24,7 proc. do 12,19 mln zł i zysku netto z 1,43 do 2,15 mln zł. Udziałowcami Glob360 są Tomasz Lis (ma 65 proc. udziałów) i Robert Jędrzejczyk (35 proc.).

W lutym br. portal naTemat.pl obchodził 10-lecie startu. - Największą wartością jest zespół utalentowanych, unikatowych, zaangażowanych ludzi. Wierzymy że najlepsze przed nami. Jesteśmy bogatsi o setki ważnych doświadczeń i pewnie patrzymy w przyszłość. Jest nas już 100 osób, rozwijamy nowe kompetencje w organizacji i możemy śmiało powiedzieć, że jesteśmy liczącym się wydawcą dla klientów i domów mediowych. Kolejny rok z rzędu utrzymujemy rosnący trend w przychodach i zyskach - mówiła wtedy Paulina Plenkiewicz.

Dołącz do dyskusji: Monika Bogusz-Jędrzyjczyk poza zarządem Grupy naTemat, jest w firmie prokurentem

4 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Ziobro zdziwienia
Widocznie taki pracodawca jaki portal. Ale czego po foremkach Lisa mozna sie spodziewac.
0 0
odpowiedź
User
Tylko etat!
No nie wiem, nie dostalem i nigdy sie nie ubiegalem, ale zalozmy ze trafia do mnie e-mail i ten caly Mankowski pisze, czy bym nie chcial.

Odpowiadam: tylko etat.

Mlodzi! Nie zaczynajcie pracy na innych warunlach, stazach i tego typu sciemach. Praca w Polsce alurat teraz jest. Stazowac sobie mozna w liceum/na studiach. Potem TYLKO ETAT!
0 0
odpowiedź
User
?
A co sie stalo z podkastem podsumowujacym dzie? Ten w kolku z logiem portalu? Tam pani nie wiedziex czemu, mowila do mnie "czesc" chociaz nie znamy sie. Ale nawet ro fajne bylo. Zazadala etatu?
0 0
odpowiedź