SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Nestmedic nowym klientem 38 Content Communication

Do grona klientów 38 Content Communication, dołączyła firma Nestmedic, producent mobilnego rozwiązania telemedycznego.

Agencja będzie odpowiadać kompleksowo za działania PR firmy Nestmedic oraz komunikację produktową.

- Jako 38Content Communication od wielu lat rozwijamy kompetencje w zakresie PR-u branży medycznej oraz technologii cyfrowych, dlatego z ogromną przyjemnością witamy Nestmedic w gronie klientów. Mobilne KTG w standardzie równoważnym do badania stacjonarnego, dostępne dla każdej kobiety w ciąży, to przyszłość rozwoju nowoczesnych usług medycznych, ale przede wszystkim – ważny społecznie projekt zwiększający bezpieczeństwo pacjentek. Jesteśmy niezwykle dumni, że możemy go wesprzeć komunikacyjnie – podkreśla Katarzyna Życińska, CEO 38 Content Communication.

Z ramienia agencji za kompleksową obsługę klienta odpowiedzialny będzie zespół pod kierunkiem group account managera – Weroniki Jandy.

Zobacz: Grupa Lux Med klientem 38 Content Communication

Nestmedic producentem zdalnego KTG

Nestmedic to producent mobilnego rozwiązania telemedycznego Pregnabit do zdalnego badania dobrostanu płodu – badania kardiotokograficznego (KTG). Spółka jest jedynym z nielicznych na rynku polskim i międzynarodowym dostawcą kompleksowej oferty: własnego produktu medycznego (teleKTG) oraz usługi zdalnej analizy zapisów KTG przez wykwalifikowany personel medyczny w Medycznym Centrum Telemonitoringu.

Dołącz do dyskusji: Nestmedic nowym klientem 38 Content Communication

1 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
❤️ You have unread messages from Judy (2)! Click Here: http://inx.lv/6hHQ?h=f4406792b3258a84fa6ce68cc6d399e6- ❤️
0zs37on
odpowiedź