SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Neuron PR dla spółki przy Instytucie Psychologii UKSW

Agencja Neuron PR rozpoczęła współpracę z EZRA UKSW - organizacją, która realizuje autorski model opieki środowiskowej w społeczności lokalnej na rzecz wsparcia dzieci i młodzieży.

Neuron odpowiedzialny jest za opracowanie i realizację strategii komunikacji, doradztwo i prowadzenie działań PR, w tym biura prasowego i media relations.

Celem działań będzie wsparcie rozwoju organizacji w całej Polsce, w tym rekrutacji wysokiej klasy specjalistów z zakresu zdrowia psychicznego dzieci i młodzieży.

Stronie nie zdradzają na jaki okres zawarto umowę.

EZRA UKSW to spółka powołana przy Instytucie Psychologii Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w celu wdrożenia i prowadzenia Środowiskowych Centrów Zdrowia Psychicznego dla Dzieci i Młodzieży. Organizacja od kilku lat z sukcesem realizuje autorski model opieki środowiskowej w społeczności lokalnej na rzecz wsparcia dzieci, młodzieży i ich rodzin, które doświadczają kryzysu psychicznego.

Dołącz do dyskusji: Neuron PR dla spółki przy Instytucie Psychologii UKSW

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl