SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Startuje Next Level Agency. Szefem Maciej Boroń

Grupa WebTalk x endorfina events tworzy nową agencję specjalizującą się w działaniach dla branży gamingu i esportu. Next Level Agency kieruje Maciej Boroń, były dyrektor MediaCom Beyond Advertising.

Od lewej: Michał Kaleta, Michał Dunin, Maciej Boroń, Maciej Ledzion)Od lewej: Michał Kaleta, Michał Dunin, Maciej Boroń, Maciej Ledzion)

Next Level Agency to ma być hub ekspercki i jak opisują założyciele "odpowiedź na rosnące zapotrzebowanie na profesjonalną obsługę strategiczną i komunikacyjną zarówno marek, które chcą zaistnieć w świecie gamerów, jak i twórców gier czy produktów gamingowych, budujących swoją rozpoznawalność wśród odbiorców".

Maciej Boroń szefem Next Level Agency

Nowa agencja będzie wspierać zarówno marki nieendemiczne (nie reprezentujące branży gier), chcące wejść mocniej w relacje ze światem gier, jak i pomoże firmom z branży gier zbudować świadomość brandu i tworzonych przez nie produktów.

Dyrektorem zarządzającym Next Level Agency jest Maciej Boroń, przez ostatnie 15 lat związany z domem mediowym MediaCom.

- Dzięki połączeniu sił, wiedzy i doświadczenia w ramach grupy, jesteśmy w stanie zaoferować naprawdę skuteczny marketing mix - począwszy od strategii, poprzez komunikację digitalową, kreatywną kampanię mediową w off- i online, po influencer marketing, ambient a na zasięgowych eventach kończąc. Rynek potrzebuje takich rozwiązań, a to pozwala nam tworzyć nową jakość i styl pracy z markami chcącymi rozwijać się w świecie gier - podkreśla Maciej Boroń.

Boroń z Mediacomem był związany od 2006 roku. Od tamtego momentu przeszedł wszystkie szczeble kariery w pionie Planning/Biznes. Zdobywał doświadczenie w pracy dla klientów z kategorii m.in. FMCG, telekomunikacyjnej i ubezpieczenia. W 2012 roku dołączył do MediaCom Beyond Advertising, gdzie początkowo jako head of content creation rozwijał strategiczne podejście do komunikacji z użyciem treści, a w 2016 roku został szefem jednostki.

Pozostałymi udziałowcami Next Level Agency są członkowie zarządu agencji eventowej Endorfina events - Michał Kaleta (dyrektor zarządzający agencji), Michał Dunin (prezes WebTalk, wchodzącej w skład grupy kapitałowej Endorfina events) oraz Maciej Ledzion (także w zarządzie WebTalk).

Next Level Agency już rozpoczął pracę nad pierwszymi projektami. 

Dołącz do dyskusji: Startuje Next Level Agency. Szefem Maciej Boroń

5 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
xd
Oczywiście nazwa angielska, żeby było światowo...
odpowiedź
User
ha
Oni jeszcze nie wiedzą, że ten rynek nie pomieści tylu agencji?
odpowiedź
User
lel
XDDDDDDD
odpowiedź