SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Niestandardowa reklama w Wirtualnej Polsce

Na stronie głównej Wirtualnej Polski ruszyła kolejna kampania reklamowa wykorzystująca niestandardowe możliwości oferowane przez technologię XHTML

Od 13 do 16 kwietnia na stronie głównej portalu Wirtualna Polska realizowana jest kampania reklamowa promująca nowy model samochodu Peugeot 307cc. Jest to jedna z najbardziej zaawansowanych technologicznie akcji promocyjnych, jakie były dotychczas prowadzone na stronach portalu. W kampanii wykorzystano technologię XHTML.

Interakcja użytkownika z reklamą powoduje min. zmianę koloru tła strony w zależności od charakteru kreacji, jak również zmianę zawartości samej formy reklamowej. I tak gdy w reklamie mówi się o 'szatańskim temperamencie' samochodu, tło strony głównej zmienia się na kolor czerwony, a w przypadku podkreślania 'wzniosłego piękna' - na szlachetny błękit. Każdy unikalny użytkownik odwiedzający portal zobaczy pełną sekwencję przygotowanych kreacji składającą się z trzech kolejnych faz różniących się rodzajem zastosowanych form reklamowych.

"Zastosowanie technologii XHTML pozwala nam na pełniejsze wykorzystywanie możliwości systemu reklamowego WP - umieszczanie reklam w nietypowych miejscach, dodatkowe animacje oraz większy dynamizm przekazu.- mówi Rafał Kudriawcew Account Manager Biura Reklamy WP. Dodatkowo możemy je prezentować w taki sposób, aby nie przeszkadzały użytkownikom w normalnym korzystaniu z portalu, lecz stanowiły dla nich ciekawą niespodziankę".

Technologia XHTML umożliwia pełne wykorzystanie, na potrzeby przekazu reklamowego, budowy i kolorystyki strony. Daje możliwość optymalnego formatowania treści strony oraz zarządzania elementami reagującymi na dostępne w Internecie formy reklamowe bez ingerencji w kod serwisu. Zastosowanie XHTML-a pozwala reklamodawcom maksymalnie wykorzystać możliwości Internetu i jeszcze skuteczniej promować ich towary oraz usługi.

Kreacje przygotowała firma K2 Internet, natomiast planowaniem i zleceniem kampanii zajęła się agencja Media Contacts.
Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Niestandardowa reklama w Wirtualnej Polsce

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl